Chudnutie

Mnoho z nás túži po štíhlejšej postave. Avšak, nie vždy to ide úplne ľahko, veľký pozor si totiž musíš dávať na chyby, ktoré nesmieš opakovať. Ak chceš svoje chudnutie urýchliť, začni každé ráno robiť tieto dôležité veci. 

V prvom rade by si mala dbať na jedálniček – pozri si náš zoznam potravín, ktoré ti s ním pomôžu. Okrem vhodnej stravy a pravidelného pohybu ti pomôže aj každodenná ranná rutina, ktorá by mala zahŕňať tieto 4 veci.

1. Citronáda

Pohár tohto nápoja na prebudenie. Sprav tak nalačno a do vlažnej vody si vyžmýkaj aspoň polovicu citróna. Keď ho vypiješ ešte pred raňajkami aj kávou, naštartuje ti metabolizmus, a tak budeš celý deň dobre páliť kalórie. Okrem toho ti pohár vlažnej vody s citrónom pomôže aj v dodržaní denného pitného režimu.

Citronáda
zdroj: Pexels/Ron Lach

Skús teda odteraz  každé ráno začať práve takýmto pohárom, naozaj to nie je klišé a obyčajná citronáda ti dokáže pomôcť.

2. Zelený čaj

Výborným ranným nápojom je aj zelený čaj. Ten by si mala však vypiť bez pridaného cukru či medu a aj citrónu. Ako sme ťa už informovali aj v našom predchádzajúcom článku, šálka takéhoto čaju má v sebe antioxidanty, ktoré podobne ako citronáda, zrýchlia tvoj metabolizmus.

Zelený čaj
zdroj: Pixabay/Pexels

Tento čaj však nie je vhodné piť tesne pred spaním a preto je najlepšia časť dňa práve ráno. Takto totižto zelený čaj naštartuje tvoj metabolizmus na celý nadchádzajúci deň.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness