instagram.com/clairemeyerphotography instagram.com/christina.kli

Jar je obdobím, kedy príroda rozkvitá do nádherných farieb, všetko sa prebúdza, väčšinu času vyjde aj slniečko a tešíme sa príjemnému počasiu. Vonku sa konečne viac zelenie a práve v tejto chvíli začína kvitnúť aj najkrajší strom. Je celý ružový, niekedy biely, má krásne voňavé kvety a vznikajú pri ňom ešte krajšie fotky! 

Apríl je pomerne hektický mesiac, počasie sa mení ako nálada ženy počas PMS… A k tomu bolo ešte aj všetko zavreté, nesmelo sa prechádzať z okresu do okresu a celková pandemická situácia obmedzovala pohyb.

Avšak, blíži sa konečne máj lásky čas, postupné uvoľňovanie opatrení (dúfajme) a teplo, slnko a svojej slávy sa dočká aj jeden z najkrajších stromov celej jari. Mohol by to byť teoreticky aj zlatý dážď, ale oveľa krajšia je čerešňa.

Na Instagrame vyskakujú krásne fotky blogeriek, ktoré sa už stihli pri kvitnúcej čerešni odfotiť alebo vytiahli fotky z minulých rokov pre inšpiráciu. Nádherné príspevky, ktoré potešia nie len oko, ale aj dušu.

Tu je výber fotiek, ktoré môžeš vytvoriť práve počas týchto mesiacov, pri ružových stromoch, v krásnych jarných outfitoch a srdiečka na tvoje fotky sa budú len tak sypať. Tak, kde je najbližší čerešňový strom?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife