Dvojica na gauči
Pexels/Cottonbro

Stereotyp vo vzťahu nechce zažiť pravdepodobne nikto. Ak máš pocit, že tvoj vzťah ide z kopca, mala by si vymyslieť niečo na jeho osvieženie. Čo si azda myslíš o tých pároch, ktoré sú spolu dlhé roky? Tiež bojujú s nudou a rutinou, no keď táto fáza do ich vzťahu príde, komunikujú a snažia sa o to, aby to netrvalo dlho.

Maličkosti počas dňa

Osviežiť vzťah sa dá úplne jednoducho. Stačí ti, aby si lásku k priateľovi vyjadrovala pomocou malých darčekov. Keď je tvoj partner v práci, môžeš ho prekvapiť a objednať mu jeho najobľúbenejší obed. Iný deň ho môžeš po práci vyzdvihnúť a zobrať na rande či do kina na nový film.

Čím častejšie budeš tieto maličkosti robiť, tým rýchlejšie sa ich naučí aj on a sem-tam ťa prekvapí kyticou alebo romantickou večerou vo dvojici.

Muž a žena v objatí
zdroj: Pexels/Wesner Rodrigues

Stanovanie

Skvelým dobrodružstvom je jednoznačne stanovanie. Neexistuje lepšia aktivita, ktorá by medzi tebou a tvojím partnerom prehĺbila puto a dôveru. Vďaka tomu, že pôjdete stanovať do divokej prírody, si užijete spoločný čas, naučíte sa prežiť v prírode a vytrhnete sa zo stereotypu a cyklu zabehnutého života.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating