Unsplash/Jonathan Borba

Aby si mala ten pravý vzťah, musíš randiť s pravou osobou. V dnešnom článku ti ukážeme rozdiely, ktoré sú medzi mužom a chlapcom. Ak chceš, aby mal tvoj vzťah budúcnosť a bol kvalitný, vždy si vyberaj muža. Iba silní muži zvládnu silné ženy.

Muž má od teba odlišné názory, chlapec s tebou bude chcieť súhlasiť

Muž vie, že dvaja ľudia sa líšia a nemusia mať vždy rovnaké názory. Chlapec sa bude snažiť, aby sa ti zapáčil, preto bude s tebou vždy súhlasiť a nebude mať vlastný názor.

Muž ťa bude chcieť predstaviť priateľom a rodine, chlapec ťa bude chcieť iba na zábavu

Ak budeš randiť s mužom, bude ťa brať vážne. Predstaví ťa rodine a priateľom. Chlapec ťa bude mať iba na zábavu a bude sa s tebou stretávať vtedy, keď bude mať čas, alebo keď sa bude nudiť.

Muž bude zabezpečený, chlapec bude vždy chcieť, až zaplatíš ty

Muž pozná hodnotu peňazí a vo vzťahu bude vedieť rozmýšľať ekonomicky. Chlapec bude vždy očakávať, že zaplatíš ty, pretože nikdy nebude mať peniaze.

Muž ti dá priestor a voľnosť, chlapec ťa bude chcieť pre seba

Dospelý muž rozumie, že sa musíš vyvíjať a rásť aj mimo vzťahu. Pre chlapca budeš existovať iba ty a všetky dni bude chcieť stráviť len s tebou. Nedá ti vydýchnuť.

Muž bude na vzťahu pracovať, chlapec bude chcieť pri prvom probléme odísť

Rovnako ako aj pri prvom bode – muž vie, že dvaja ľudia sa nemusia názorovo stretnúť. Avšak, rozdiel medzi ním a chlapcom je, že on bude o teba v hádke bojovať. Neodíde a nepôjde hľadať slečnu „bez problémov“.

Muž ťa nikdy nebude brať ako samozrejmosť, chlapec áno

Muž sa bude o teba starať, bude ti dokazovať svoju lásku a bude si ťa vážiť, pretože bude vedieť, že ťa môže hocikedy svojím nezáujmom stratiť. Chlapec ťa bude považovať za samozrejmosť, pretože ešte nevie, ako ľahko o teba môže prísť.

Muž ti dovolí plakať a ponúkne ti rameno, chlapec ťa vysmeje

Muž chápe, že ukazovanie a prejavovanie citov je normálne. Chlapec sa na teba bude dívať zmätene, pretože mu to príde divné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating