Kaufland

To bude Silvester! Originálnu rozlúčku so starým rokom deťom aj tým skôr narodeným tento rok pripravil Kaufland Detský festival. Populárne retro hity, veselé spomienky na mladosť a zábava pre celú rodinu na vás v posledný deň roka čakajú opäť online a úplne zadarmo. 

Máte už program na posledný deň v roku? Radi by ste si pripomenuli časy, keď ste vy či vaši rodičia ako deti skákali cez gumu, cvičili pri Cvičme v rytme a chodili do kina na Fontánu pre Zuzanu? Tak to máme pre vás skvelý tip. Stačí, ak si na Silvestra kliknete na obľúbenú online Turbo TV a zábava v originálom retro štýle sa môže začať!

zdroj: Kaufland

RODIČIA DEŤOM: NA TOMTO SME VYRASTALI

To je názov silvestrovského programu, ktorý si tentoraz môže užiť doslova celá rodina. Hity, na ktorých vyrastali rodičia, prídu zaspievať Vašo Patejdl, Pavol Hammel, Beáta Dubasová, Martin Madej či Gizka Oňová. A  tých najmenších svojimi skladateľskými prvotinami, na ktorých medzičasom vyrástla už ďalšia generácia, zasa potešia škriatok Fíha Tralala, Spievankovo a Paci Pac.

Kopu smiechu a zábavy si určite užijete aj pri vedomostnej RETRO súťaži pre deti aj rodičov – TREPETE.

SILVESTROVSKÉ RETRO LAHÔDKY

Zábavný program ochutí retro dobrotami Gizka Oňová, ktorá vás privíta vo svojej kuchyni. Ak budete hladní, môžete si spolu s Gizkou pripraviť vynikajúce šunkové rolky, ktoré kedysi nesmeli chýbať na žiadnej oslave. Určite si pochutíte.

BIELE TIELKO, ČERVENÉ TRENÍRKY A VYSOKÉ PONOŽKY

Áno, na Silvestra si spolu s deťmi zacvičíme aj spartakiádu a naučíme sa nejakú tú zostavičku. Nebude chýbať ani skákanie cez gumu, či obľúbená škôlka.

Keď už najmenších členov rodiny premôže únava a zaľahnú do postieľok, dospeláci sa môžu k polnoci pretancovať pri tónoch originálnej Československej Oldies Párty s Julom alias Pytónom.

Vybláznite sa, zaspomínajte si spolu s rodičmi  a rozlúčte sa 31. decembra na Turbo TV s rokom 2021 tak, ako sa patrí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife