Instagram/Matt Giftedhands

Je známe, že keď máš zdravé vlasy, rastú ti ako šialené. O to rýchlejšie rastú detské jemné vlásky, ktoré ešte neprešli žiadnymi tepelnými úpravami či farbením. Väčšina detičiek ich má napriek tomu veľmi riedke. Práve preto fanúšikov kaderníctva Matt Griftedhands prekvapil 2-ročný chlapček s neuveriteľnou hrivou. 

Pred dvoma rokmi sa do rúk skúseného a talentovaného kaderníka z Floridy zveril 2-ročný chlapček. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby na hlave nemal doslovný výbuch. Jeho prvá premena však dopadla na výbornú a video doteraz získava čoraz väčšiu fanúšikovskú podporu.

Pobláznil svet

Video 2-ročného chlapčeka pred dvoma rokmi obletelo svet. Jeho mamička ho nechala ostrihať v kaderníctve, ktoré patrí skutočnému profesionálovi. Dá sa povedať, že za svoju popularitu a za príchod nových zákazníkov môže vďačiť aj rozkošnému dieťatku.

Video na youtubovom kanáli kaderníctva Matt Griftedhands si nazbieralo už takmer 10-miliónov pozretí. Okrem hrivy chlapčeka divákov určite uchvátil aj jeho namosúrený výraz.

Väčšina mamičiek má z prvého strihania svojho dieťatka strach. Boja sa ich reakcie a možného ublíženia pri nečakaných pohyboch hlávky. Mattov zákazník však bol úplne pokojný a ani sa nepohol. Potvrdil to aj holič pod príspevkom, ktorý zverejnil niekoľkokrát. Spoločne s ním sa totiž tešil popularite na YouTube. Mnohým detičkám pomohol nebáť sa sadnúť do kaderníckeho kresla.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News