Aj ty sa už tešíš na Vianoce? Pokiaľ nie, začni s postupným zdobením domácnosti, ktoré ťa dokonale naladí. Po inšpiráciách na adventné vence ti prinášame nápady na tie najkrajšie vianočné dekorácie a ozdoby v tomto roku.

Aktuálne je veľmi trendy minimalizmus, preto by si sa mala zamerať skôr na kvalitu, než na kvantitu. Obľúbeným materiálom je jutovina, z ktorej môžeš vyrobiť mašle, vence, ozdobiť ňou stôl alebo aj stoličky, no aj drevo, ktoré pôsobí veľmi rustikálne.

Ak si zakladáš na farebných Vianociach, tento rok by si sa mala pustiť do červenej alebo zelenej. Zútulnia ti domácnosť a všetko bude pôsobiť veľmi teplo. Zaboduješ aj tým, že budeš mať na stromčeku klasické gule zo skla a porcelánu. Nerozbitné sú skvelé najmä pri malých deťoch, no do módy sa vracia stará dobrá klasika.

Zabudnúť by si nemala ani na vianočné obliečky na vankúše. Sú praktickejšie, než hotové vianočné vankúše, pretože nezaberú veľa miesta a dajú sa ľahšie skladovať. Na stole tiež môžeš vyčleniť miesto vianočným šálkam, do ktorých budeš robiť čokoládu alebo punč.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.