Instagram/xenia_gregusova

Známi exfarmári, Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav, tvoria zamilovaný pár už druhým rokom. Ich láska vykvitla chvíľu po ukončení populárnej reality šou Farma. Obaja sa prebojovali do finále 12. série, no víťaz mohol byť len jeden, a tou sa stala mladá kráska. Bojovnú blondínku teraz uvidíme opäť na obrazovkách Televízie Markíza v poriadne drsnej novinke Survivor. S tým sa však spája otázka, ako zvládnu zaľúbenci až trojmesačné odlúčenie? Padli aj prvé slová o prípadnom rozchode.

TV Markíza predstavila novú reality šou Survivor, v ktorej budú o 100-tisíc eur bojovať aj známe osobnosti slovenského a českého šoubiznisu. Medzi nimi nechýba ani Xénia Gregušová. Pre portál Pluska prehovoril jej frajer Lukáš Stanislav, s ktorým tvorí pár už od ukončenia súťaže. Je úplne normálne, že sa vynárajú otázky ohľadom toho, ako na tom bude ich vzťah. Xénia bude v divočine Dominikánskej republiky bojovať o prežitie.

Luky a Xenka sú krásnym príkladom, že aj pred kamerami môže vzniknúť čistá láska. Na Farme sa k sebe mali ako kamaráti a táto skúsenosť ich ako ľudí poriadne preverila. Samozrejme, skutočný život po Farme a náhly záujem verejnosti o nich ich ostrieľal ešte viac. Ako jednému z mála farmárskych párov im to po súťaži podľa všetkého naďalej klape, no teraz ich čaká veľká skúška. Ich slová obáv ťa dojmú.

Odkedy sa ľudia dozvedeli, že Xénia ide so Survivor, dostával Luky veľa správ, ako to vnímal a či plánujú rozchod. A práve k tomu sa oficiálne vyjadrili vo videu

Víťazka Farmy sa prihlásila do pripravovanej súťaže Survivor, kvôli čomu nebude so svojím drahým niekoľko mesiacov. Ešte koncom roka 2021 priznala, že jej partner nie je z jej účasti v šou nadšený a nepodporuje ju – tu nastal prvý náznak problémov v raji.

„Je asi prirodzené, že som sa z toho veľmi netešil, veď kto by sa tešil z toho, že mu odchádza na 3 mesiace niekto, koho miluje. Opýtajte sa sami seba, či by vám nebolo smutno, ak by vám odchádzal blízky človek alebo láska niekam na dlhý čas,“ prezradil východniar pre Plusku. Blondínka však verí, že jej bude partner držať palce. Na bývalú víťazku Farmy sa medzitým zvalila aj vlna kritiky, prečo sa prihlásila do ďalšej reality šou, keď dosiahla maximum. Kritizovali to napríklad aj bývalí farmári.

Večné otázky prinútili dvojicu konečne viac prehovoriť prostredníctvom YouTube videa, kde uviedli veci na pravú mieru. Luky uznal, že účasť priateľky v Survivor niesol zle, no celou pravdou je, že exfarmári sa na kasting prihlásili obaja, no uspela len nežná polovička, ktorá bude v prostredí divočiny Dominikánskej republiky bojovať o prežitie.

V tejto video dokrútke sa Xénia predstavila ako odhodlaná účastníčka Survivor

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>>TU<<<

„November bol pre mňa najhorší mesiac preto, lebo vtedy sa riešili tie kastingy, na ktorých sme boli spoločne a vtedy po nejakom čase, kedy sme čakali, ako to dopadne, nakoniec vybrali len Xenku, tak preto to bolo pre mňa najhoršie, lebo v podstate sa rozlúčime teraz na nejaký čas,“ objasnil mladý YouTuber.

„Nie je to o vôbec tom, že by sme sa mali rozchádzať, ako som dostal veľa správ. Rozídení sme neboli, len proste bol som smutný. Kto by nebol smutný, keby mal pustiť človeka, ktorého miluje, niekam na tri mesiace,“ Lukáš opísal dôvody svojej reakcie, čím dojal aj svoju polovičku a zároveň budúcu súťažiacu exotického ostrova. „Jasné, že som smutný,  jasné, že november bol ťažký skrz toho, že to vysvitlo tak, že ide iba Xenka, ja ostávam doma, takže prirodzene som bol smutný.“ dodal.

Nerozchádzame sa a sme stále spolu, Xenka ide na Survivor. Ja ju podporujem, prečo by som ju ani nemal podporovať,“ uviedol na záver.

Myslíš si, že ich vzťah to skutočne prekoná?

Xénia a Lukáš spolu tvoria krásny pár

Pri tejto fotografii nájdeš aj zaľúbený popis Xénie: „Posledná fotka s Lukášom Stanislavom pred odchodom na Survivor. Milujem ťa.“

V novom videu exfarmára Lukáša sa môžeš dozvedieť viac o ich pocitoch z odlúčenia

Zdroj: Pluska.sk, YouTube/Luky Stanislav, Instagram/tvmarkizaofficial, Instagram/xenia_gregusova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News