Netrápiť sa pre chlapov? Je to vôbec možné? Každá žena si na nejakého spomenie aspoň raz denne. Aj tie, čo si hovoria, že žiadneho nepotrebujú, áno, aj tie si spomenú aspoň na sexy herca alebo muža z vlaku.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Aj keď si to nechceme priznať, náš svet sa dosť točí okolo nich. Ale tak je to prirodzené. Veď aj ten ich sa predsa točí okolo nás. Tak to proste je.

Neviem ani, ako sa to začalo, ale už ako tínedžerka som mala plán. Moje motto bolo: Nikdy nechcem byť smutná kvôli chlapom, mužom, proste kvôli tým, ktorých sme mali rady, no ktorí nás z nejakého dôvodu opustili. Či už išlo o 2-dňový románik alebo 12-mesačný vzťah, môj plán bol vždy jasný.

pexels-photo

foto: pexels

Prečo by som mala byť smutná kvôli niekomu, kto o mňa nestojí? Načo mrhať energiou na niekoho, kto ani nechce byť v mojom živote? Taký mi za to nestojí.

Nechcem, aby muži udávali smer, ktorým pôjde moja nálada. Možno to znie sucho, nepochopiteľne alebo neuskutočniteľne, no dá sa to a plánujem v tom pokračovať aj naďalej.

Samozrejme, priznávam, nie som stroj. Aj mňa sa vedia dotknúť činy mužov, no nemienim kvôli tomu byť neustále v smútku a strácať čas s niekým, kto o mňa nestojí. 2 dni a stačilo. Toľko som ochotná byť smutná alebo sklamaná.

pexels.com

A najlepšie odreagovanie? Šport. Ak už neviem, čo so sebou, obvykle si idem zabehať, aj keby to malo byť na 20 minút. Endorfíny, to je čaro.

Tínedžerka už pár rokov nie som, no moje motto sa nemení. Aj pri zaľúbení a nečakanom odcudzení sa na vzťah viem pozrieť triezvo. Rozchod obvykle vie sklamať každého, no ja mám svoje limity a stále platí, že nechcem byť smutná pre niekoho, komu za to nestojím.

Človek musí mať predo všetkým rád sám seba a musí sa snažiť urobiť hlavne všetko pre to, aby bol spokojný a šťastný.