Instagram/cristiano

Nielen Cristiano, ale aj jeho priateľka sa na Instagrame pochválili príspevkami, kde sa na jednej z budov nachádza podobizeň mladej mamičky s blahoželaním. Aby toho nebolo málo, na najvyššom mrakodrape sveta sa premietalo aj video a dopĺňala ho laserová šou.

Obrovské romantické gesto futbalistu ihneď chytilo za srdce nielen jeho milovanú partnerku, ale aj fanúšikov, ktorí boli namäkko z príspevkov na Instagrame. V komentároch nešetrili srdiečkami a vrúcnymi blahoželaniami.

„Neviem to opísať slovami. Ďakujem, ďakujem a ďakujem. Nemôžeš ma spraviť šťastnejšou Cristiano. Ďakujem vám všetkým, ktorí ste pracovali na tom, aby bol tento deň taký výnimočný. A ďakujem vám všetkým, ktorí ste tu vždy a ste šťastní, keď som šťastná ja a aj moja rodina,“ napísala Georgina pod príspevok jej Instagrame.

Je obdivuhodné, že popri svojom nabitom futbalovom programe sa Cristiano dokáže takto rozdať pre svoju rodinu. Zarobené peniaze míňa veľmi efektívne. Je vidieť, že naozaj miluje blízkych, kvôli ktorým je najšťastnejším mužom na planéte a spravil by pre nich všetko na svete. Kto by nechcel takého chlapa?

Chcela by si, aby ťa takto prekvapil tvoj priateľ? 

Zdroj: Instagram/georginagio, Instagram/cristiano

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News