Slovenský herec

Známy slovenský herec Peter Makranský sa oženil iba pár mesiacov od verejných zásnub. Svadba sa konala v párku pod holým nebom, pričom jeho novomanželka sa podľa informácií Plusky iba pred pár týždňami či dokonca dňami rozviedla. Novopečení manželia prezdieľali fotky a videá zo svadby v stories na Instagrame.

Peter Makranský je slovenský dabingový, filmový a dramatický herec pôvodom z Prešova. Pamätať si ho môžeš zo seriálu Chlapi neplačú, kde hral lámača ženských sŕdc. Pôsobil aj v Rodinných prípadoch na TV Markíza a pravidelne ho môžeš vidieť na javisku Divadla Nová Scéna. Práve tam sa zasnúbil so svojou niekoľkomesačnou známosťou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka 🫧 (@mirka_makro)

Behom pár rokov sa mu zmenil život do základov. Rozviedol sa s tanečnicou Petrou, ktorá mu porodila dve deti. Obaja si za ten čas už stihli nájsť nových partnerov. Ona sa dokonca v januári vydala a ani jej expartner nezaháľa.

Slovenský herec sa oženil pod holým nebom

Slovenský herec svojej partnerke v marci usporiadal zásnuby ako z romantického filmu. Požiadal ju o ruku priamo na javisku Divadla Nová Scéna. V tom čase ale Mirka bola ešte vydatá, z čoho sa poriadne pobavil jej manžel spoločne s jeho kamarátom. Podľa informácií denníka Pluska sa však medzičasom stihla rozviesť.

A veru, že to bol opäť bleskový vývoj situácie. Peter svoju partnerku požiadal o ruku na konci marca a o 2 mesiace neskôr už sú manželia. Zosobášili sa práve pred pár hodinami pod holým nebom. Obrad prebiehal v parku v bratislavskej Petržalke a medzi hosťami bola aj známa herečka Mirka Partlová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Makranský (@peter.makro.makransky)

Fotky a videá, ktoré zverejnili ich priatelia v stories na Instagrame, si novomanželia prezdieľali na svojich profiloch a tak svetu oznámili, že už sú svoji. A novomanželom srdečne blahoželáme aj my.

Zdroj: Pluska, Instagram/peter.makro.makransky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News