Pripravili sme pre teba zoznam filmov, ktoré ťa svojím silným príbehom doženú k slzám.

Pre moju sestru (My Sister’s Keeper)

Cameron Diaz v hlavnej úlohe stvárňuje matku, ktorá sa snaží zachrániť svoju umierajúcu dcéru. Skvelé herecké obsadenie, pútavý príbeh a veľmi smutný koniec.

Na vine sú hviezdy (The Fault in our Stars)

Romantický príbeh o láske medzi dvoma ľuďmi, ktorých životy sa pretnú v neobvyklej chvíli. Hazel diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy. Na stretnutí podpornej skupiny stretne Augusta, pacienta s podobnou diagnózou, ktorý sa ňou nechal ihneď učarovať.

Most do krajiny Terabithia (Bridge to Terabithia)

Jess a Leslie sa stanú nerozlučnými kamarátmi. Hlboko v lese si spoločne vytvoria kráľovstvo Terabithia, ktoré je plné fantázie a kúzel. Jediná cesta tam vedie starým ľanom ponad potok, ktorá sa jedného dňa stane pre Leslie osudnou.

Chlapec v pruhovanom pyžame (The Boy in the Striped Pajamas)

Film sa odohráva v čase druhej svetovej vojny. Malý 9-ročný Bruno sa skamaráti cez plot so židovským chlapcom, ktorý sa nachádza v koncentračnom tábore. Tragický príbeh dvoch kamarátov, ktorý ťa zaručene položí.

Aj dvaja sú rodina (Demain Tout Commence)

Život Samuela sa zmení od chvíle, keď ho prekvapí návšteva jeho bývalej partnerky Kristin s prosbou, nech sa postará o ich dieťa, o ktorom nevedel. Zo začiatku veselá komédia končí nečakane a veľmi smutne.

Marley a ja (Marley and Me)

Milý príbeh dvoch mladomanželov, ktorý sa presťahovali spoločne do nového mesta a začínajú spoločnú cestu životom aj s novým členom rodiny, šteniatkom Marleym. Príbeh ukazuje, aký krásny život dokážeme mať po boku domáceho miláčika a ako silno sa vieme na neho citovo naviazať.

Šťastie na dosah (The Pursuit of Happyness)

Príbeh otca, ktorý spraví všetko pre to, aby bol jeho syn šťastný. V hlavnej úlohe Will Smith si zahral po boku svojho vlastného syna Jadena Smitha.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.