instagram.com/housewives_mayer_, instagram.com/ronyfitnesspro, instagram.com/always.meryl

Horoskopy sú často veľmi rozoberanou témou, o ktorú sa zaujíma množstvo ľudí. Nie každý im ale príde na chuť. Články o jednotlivých znameniach a ich kombinácii vo vzťahoch, v kamarátstvach, pri prežívaní istých momentov, v pracovných oblastiach a pri množstve iných situáciách, ktoré naše znamenie môže ovplyvniť nájdeme na rôznych stránkach.

V tomto článku si pre zmenu môžeš pozrieť kombináciu tvojho znamenia a filmu, s ktorým tvorí ideálnu dvojicu. PS: Pokojne si pozri aj ostatné filmy. 😉

BARAN (21.03. – 20.04.)

Ak je tvoje znamenie Baran, tak musíš uznať, že si tvrdohlavým (nezávislým) znamením, no dokážeš sa obetovať. Presne ako hlavná postava v tomto filme. Na jednej strane vyčerpávajúca práca, na druhej strane manžel (ktorý ju podvádza) a deti. A čo urobí filmová hrdinka? Preberie život a zodpovednosť do svojich rúk a začne sa sama rozhodovať, čo je a čo nie je pre ňu dobré – no musí začať brať ohľad aj na ľudí okolo nej, aby im svojimi činmi a slovami neublížila.

BÝK (21.04. – 21.05.)

A čo taký Býk? Ak je toto tvoje znamenie, tak si vždy dokážeš udržať svoje zásady a riadiť ta podľa nich. V tomto filme môžeš vidieť pekný príklad toho, že ak sa človek snaží zmeniť svoju identitu, nakoniec sa aj tak vráti k tomu, kým ozaj je.

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Žena v znamení Blíženca je veľmi všestranná a inteligentná osoba. Neustále hľadá pokoj a lásku. Presne ako hrdinka tohto filmu – Bridget Jonesová. Snaží sa byť nekonfliktná a robiť všetko preto, aby bola obľúbená a chválená. Avšak nie vždy sa jej to podarí. V láske hľadá oporu, no nakoniec príde na to, že aj keby nemala partnera, v živote by sa určite nestratila. 

RAK (22.06. – 22.07.)

Ak si ženou v znamení Raka, si tichou ale láskavou osobu, ktorá sa svoj smútok snaží skrývať. Ak si ale naozaj šťastná, je to na tebe vidieť. Rovnako tak aj hlavná hrdinka filmu Hviezdy nám nepriali – Hazel. Spočiatku sa javí ako osoba, ktorá má v sebe smútok, no po spoznaní Augustusa a z nej vykľuje žena, ktorá si začne užívať život tak, ako doposiaľ nikdy predtým.

LEV (23.07. – 23.08.)

Je tvoje znamenie Levica? V tom prípade dokážeš na seba klásť vysoké nároky, no aj sa poriadne odviazať. V tomto filme môžeš na postave hlavnej hrdinky vidieť to, čo tvoje znamenie vystihuje – sebavedomie, inteligencia, zmysel pre pomstu, ale aj čaro a napredovanie za svojím cieľom.

PANNA (24.08. – 23.09.)

Hrdinka Mary, ktorá vo filme stvárňuje svadobnú agentku je veľmi pedantná, precízna a snaží sa vyvarovať chybám. O flirt a románik nemá záujem, ale keď sa zamiluje, je to pre ňu veľmi silná emócia. Ak si sa narodila v znamení Panny, musíš ale uznať, že trochu pravdy na tom asi bude.

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Sú tvojím znamením práve Váhy? Tak by si si určite mala pozrieť tento film s krásnou Jennifer Lopez, ktorá tu stvárňuje (podľa mňa) dobrý obraz pre teba. Postava je vo filme praktická, očarujúca, krásna a elegantná (v akomkoľvek oblečení), patrí medzi tie, ktoré za každú cenu nepotrebujú dosiahnuť veľké kariérne ciele. Taktiež je veľmi starostlivou ženou – či už hovoríme o práci alebo o rodine.

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Škorpiónka – záhada sama o sebe. Sebaistá, hrdá a nezávislá – to je tvoja charakteristika. K tomu štýlová, šarmantná (a manipulatívna). Myslím, že tebe sa tento film určite bude páčiť (ak si ho teda, samozrejme, nevidela už 100-krát).

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Ak patríš medzi Strelkyne, tak sa na svet pozeráš bez ružových okuliarov. Vyžaruješ úžasnú energiu, vždy nachádzaš chyby a miluješ spoločenský život. Tvoje názory a postoje meníš veľmi zriedka, no s tvojou priamočiarosťou to niekedy prepískneš. A čo je najdôležitejšie – potrebuješ slobodu. Hlavná hrdinka tohto filmu – Margaret ti veľmi dobre ukáže to, aká dokážeš ty, ako Strelkyňa byť.

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Tvoje znamenie Kozorožca vystihuje tento film – vlastne jedna z hlavných postáv (Rachel), ktorá sa javí ako poctivá žena a vždy sa snaží zo seba vyťažiť maximum. Váži si samú seba, má len zopár (veľmi blízkych) priateľov, ktorých si pri sebe drží a nerada na seba púta pozornosť. V láske nie je prelietavá, no ak nájde spriaznenú dušu, cíti sa byť ochraňovaná a milovaná.

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Ak si ženou v znamení Vodnára, potom si určite veľmi komunikatívna (ukecaná) a očarujúca zároveň. Máš veľa priateľov, ktorým dávaš rady a si veľmi empatická (taká bútľavá vŕba). Taktiež si úprimná a dbáš na spravodlivosť – rovnako ako Amy Schumer (Renee) v tejto romantickej komédii.

RYBY (20.02. – 20.03.)

No a ak si Rybička – si beznádejná romantička, ktorá hľadá lásku. Tiež sa vyznačuješ náladovosťou a si veľmi zraniteľná. Plachosť ti nie je cudzia a skrývaš sa pred búrkami (konfliktmi). Ak si v živote nájdeš milujúceho partnera – je to pre teba splnený sen.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy