Pexels/Ben White

Americká korporácia Pantone je známa pre svoj systém farieb. Každý rok vyhlási jeden odtieň, ktorý bude v nasledovných mesiacoch dominovať. Tento rok nemohli odborníci vybrať lepšie. 

Minulý rok spoločnosť vybrala šedú a žltú farbu. Rok 2022 sa bude niesť v trochu farebnejšom duchu. Ak máš rada fialovú, prídeš si naozaj na svoje. Odtieň tohto roka sa nazýva Very Peri a ide o naozaj krásnu fialovú.

Toto je farba roka 2022

Keďže žijeme v transformačných časoch, farba Very Peri je symbolom globálneho ducha doby a prechodu, ktorým prechádzame. Zároveň predstavuje fúziu moderného života a odzrkadľuje, ako sa farebné trendy v digitálnom svete prejavujú v tom reálnom a naopak.

Kvôli tomu, že ide o farbu roka, je len na tebe, akým spôsobom sa ju rozhodneš nosiť. Môžeš siahnuť po fialovom oblečení, doplnkoch, líčení alebo manikúre. Ak si trúfaš a si odvážna, tieto odtiene môžeš preniesť aj do svojich vlasov. Inšpirovať sa ňou môžeš aj pri zariaďovaní domácnosti.

Jedno je však isté – táto farba si nájde určite množstvo priaznivcov, pretože už hneď na prvý pohľad vyzerá priam dokonalo. Akým spôsobom si vieš predstaviť, že by si odtieň Very Peri nosila?

Inšpiruj sa, ako môžeš farbu roka 2022 nosiť

Zdroj: Pantone

Viac z kategórieSom_fashionista