Začiatok roka je vždy chvíľou, kedy bilancujeme, čo všetko nám priniesol ten predchádzajúci rok. A rok 2020 toho priniesol naozaj veľa. Okrem pandémie koronavírusu to boli aj svadby, rozchody a predovšetkým baby boom. 

Pamätáš si ešte na všetko, čo sa minulý rok udialo? Prinášame ti prehľad najdôležitejších a najsledovanejších udalostí v slovenskom šoubiznise počas roka 2020.

Svadby v roku 2020

So svadbami to minulý rok nebolo jednoduché. Kvôli pandémii boli obmedzené počty hostí a museli sa dodržiavať prísne opatrenia. Ani to však nebránilo zaľúbeným dvojiciam v tom, aby sa vzali a spečatili tak svoju lásku.

Sweet Lady Lollipop

Netradične v pondelok sa blogerka Ivana Petrušová premenila na krásnu nevestu. Jej blog Sweet Lady Lollipop určite poznáš. Svojím veľkým dňom previedla Ivanka svojich fanúšikov aj prostredníctvom svojho Instagramu, kde pridávala fotky a videá z príprav.

Lenka (L3nik)

Len pár dní na to sa vydala aj YouTuberka Lenka Titková, teraz už Králová. Svoje áno povedala Jankovi 19. septembra. Počas svadby už nosila pod srdcom bábätko.

Zásnuby v roku 2020

V zahraničí bolo tých zásnub minulý rok viac. Slovenských fanúšikov najviac prekvapili zásnuby Karlosa Vémolu a jeho partnerky Lely. Počas leta sa totiž rozišli kvôli jeho nevere, no teraz to vyzerá tak, že sú spolu opäť šťastní.

Rozchody v roku 2020

Rok 2020 nebol jednoduchý pre nikoho. Niektoré páry to dokonca spolu nevydržali a išli od seba.

Veronika Krúpa Nízlová a Tomáš Krúpa

Manželstvo sa rozpadlo Veronike Krúpa Nízlovej. V máji to oznámil na Instagrame sám Tomáš, no fotku neskôr zmazal. Dnes sú už rozvedení.

We Lift Together

Cestovateľská dvojica Patris a Stanley sa rozlúčili ešte pred začiatkom leta. Ich dokonalé fotky z dovoleniek fanúšikovia milovali, no dnes majú obaja už nové vzťahy.

Separ a Tina

Asi najviac prekvapil rozchod Tiny a Separa. Svoje odlúčenie oznámili v auguste. Po siedmich rokoch ale ostali aj naďalej priateľmi a najmä dobrými rodičmi.

Pil C a Naty Kerny

Krátko na to oznámil rozchod aj raper Pil C. 4 roky tvoril pár s influencerkou Naty Kerny. Boli už dokonca aj zasnúbení, no svadby sa už nedočkáme. Raper po rozchode vydal aj novú skladbu, ktorú venoval práve Naty.

Narodenie detí v roku 2020

Rok 2020 bol rokom, kedy sa v slovenskom šoubiznise narodilo naozaj veľa detí.

Ivana Gáborík – dcéra Bella

Erika Judýnyová – dcéra Ella

Lucia Mokráňová – dcéra Tali

Dominika Cibulková – syn Jakub

Mária Čírová – syn Ruben

Mária Dušička – dcéra Aria

Monika Beňová – dcéra Lea

Melánia Kasenčáková – dcéra Clarissa

Lenka Králová – dcéra Elenka

Tehotenstvá v roku 2020

V roku 2020 sme sa okrem pôrodov dočkali aj množstva oznámených tehotenstiev. Predsa len, počas karantény sa mnohé dvojice trochu nudili a tu je výsledok.

Soňa Skoncová

Alexandra Orviská

zdroj: instagram.com/alexandraorviska

Dominika Kavaschová

Diana Hágerová

Zaujímavosti v roku 2020

V roku 2020 sa toho udialo naozaj veľa. Nové skladby hudobníkov, nové spolupráce. Všetky dôležité správy sa dočítaš aj na našej stránke.

Separ zvíťazil nad rakovinou

V priebehu decembra šokoval raper Separ správou, že bojuje už niekoľko mesiacov s rakovinou. Našťastie sa potvrdili dobré správy, a to, že boj zatiaľ vyhral.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.