instagram.com/robo_opatovsky

Slovenský spevák Robo Opatovský zverejnil lyric video ku skladbe Modlím sa hudbou. Známy interpret sa netají zdravým spôsobom života a láskou k rodine, pričom si každý deň nájde čas aj na modlitbu a poďakovanie. Agentúru SITA o tom informovala Eva Sládková zo spoločnosti Propaganda House.

„Modlím sa každý deň. Je to skôr poďakovanie za zdravie, rodinu, inšpiráciu. Často meditujem, snažím sa stíšiť a hľadať odpovede na rôzne otázky,“ poznamenal.

Hudba je preňho, ako tvrdí, darom od Boha. „Je to liek, ktorý lieči dušu. Aj v tomto období počúvam hudbu, tvorím nové pesničky a aj keď sa to nezdá, i toto obdobie je pre mňa veľmi inšpiratívne,“ povedal Opatovský.

Nová pesnička vznikla už dávnejšie. Otextoval ju Martin Chudík. „Je to úžasné, ako hudba spája národy. Myslím si, že celý svet v tejto dobe vníma liečivú silu hudby. Pesničkou som chcel vzdať hold mojej láske – hudbe, ktorá ma sprevádza celý život, lieči ma a nabíja energiou. Dnes ju venujem ľudom v prvej línii, bojovníkom s koronou, lekárom, záchranárom, sestričkám a všetkým obetavým ľuďom, ktorí si zaslúžia našu úctu a rešpekt,“ uviedol spevák.

Autormi videoklipu, ktorý vznikol v mestskom kine v Skalici už v čase prvých mimoriadnych opatrení pre šírenie koronavírusu, sú Samuel Hindy a Filip Cemper. „So štábom som v podstate ani neprišiel do priameho kontaktu, nakoľko režisér a kameraman Samuel Hindy predpripravil záber bezo mňa, a keď som spieval synchrón, kameru obsluhoval na diaľku. Takže sme dodržali aj všetky vládne nariadenia. O grafický dizajn lyric videa sa postaral Filip Cemper. Aj s producentom Matejom Turcerom som si veľmi sadol, hudobne i ľudsky. Myslím, že mám úžasný tím, s ktorým sa snažím moju hudbu posunúť ďalej,“ uzavrel Opatovský.

Zdroj: SITA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News