Rika Fane a Karlos s Lelou
Instagram/karlos_terminator_vemola, Instagram/rikafane.official

Zdalo sa ti, že milenecká aféra medzi MMA zápasníkom a 18-ročnou herečkou z filmov pre dospelých je na konci? Všetko je to ale opačne, pretože iba teraz vychádzajú na povrch skutočnosti, ktoré ťa šokujú. Vémolova exmilenka Rika Fane alias Hana Džurbanová poskytla ďalší rozhovor pre TN.cz, kde popísala ďalšie nechutnosti v spojitosti s Karlosom.

V poslednej dobe celým Českom a Slovenskom rezonuje milenecká aféra, ktorá šokovala každého z nás. Karlos Vémola mal svoju novú manželku podvádzať s mladou herečkou, ktorá by mu mohla byť dcérou.

Vémolova milenka
zdroj: Instagram/rikafane.official, Instagram/lela_ceterova_official

V predošlom článku sme ti písali o tom, že sa jej teraz už exmilenec sprotivil a v ďalšom rozhovore o ňom prezradila ešte viac. Okrem toho, že si sype popol na hlavu a hanbí sa za to, čo spravila, prezradila aj ďalšie Vémolove nechutnosti, ktoré ti obrátia žalúdok naruby.

Rika Fane si sype popol na hlavu

18-ročná blondínka sa vraj po odhalení Karlosovej nevery stala terčom nadávok. Po dlhých prebdených dňoch a nociach si tak teraz sype popol na hlavu. „Bola to moja chyba, ale aj Karlosova. Človek robí chyby, celý život sa z nich učí a ja som sa teraz ponaučila najviac, teraz to vnímam tak,“ povedala pre TN.cz.

Rika Fane
zdroj: Instagram/rikafane.official

Vo vyjadrení MMA zápasníka na Instagrame, ju nazval sfetovaným bláznom a prostitútkou a to Rike ublížilo. „Ja som o ňom nikdy nehovorila zle a nikdy nebudem. Mám ho stále rada, ale jeho vyjadrenie ma zranilo, preto som tie správy zverejnila,“ vysvetlila k tomu, prečo zverejnila ich konverzácie a hlasové správy, ktoré jej Karlos posielal.

Lele by sa chcela ospravedlniť

O ich nevere vraj celý čas vedela aj Lela, ktorá Hanku priamo kontaktovala. „Karlos hodil všetko na mňa a ja som z toho teraz vyšla, že som tá zlá. Tak by som chcela, aby Karlos vymazal, čo o mne povedal. Potom by som sa rada ospravedlnila Lele, ale on sa nezachoval fér,“ povedala Rika Fane a doplnila, že aj ju prekvapilo, že nebola jeho jediným úletom. 

Vémola
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official/rikafane.offcial
Karlos sa vraj verejne oddáva mnohým zvrhlostiam. „Keby Lela videla nejaké tie videá, z ktorých som bola v šoku aj ja, pretože som si naivne myslela, že som jediná. Bola som bez slov. Na tých videách ide v aute od kabaretu. Je tam asi šesť dievčat s Karlosom a spievajú pesničku ,Kde si včera bol‘, tu mali s Lelou na svadbe, a sú tam bez oblečenia, popísala na záver.

Zdroj: TN.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News