instagram.com/badgalriri

Rihanna už dávno nie je len speváčkou, ako sme ju všetci poznali. Kráska z Barbadosu ukázala, že má v sebe podnikateľského ducha. Už od septembra roku 2017 je známa svojou značkou dekoratívnej kozmetiky Fenty Beauty, ktorú si obľúbili milióny žien.

32-ročná Rihanna sa ale nezastaví pred ničím a konečne predstavila svoje ďalšie dielo, ktorým je skincare kozmetika Fenty Skin. Ak teda budeš potrebovať kompletnú starostlivosť o svoju pleť, Rihanna ti ju ponúka. Oficiálne spustenie predaja je naplánované na 31. júla, no ak sa zaregistruješ na oficiálnej stránke, k produktom sa dostaneš už dnes.

Ako sama prezradila na svojom Instagrame, na značke Fenty Skin pracovala dva roky, kým všetko dotiahla do úplných detailov. Išlo o dlhú cestu, pretože musela vymyslieť niečo, čo sa bude hodiť pre všetky typy pleti. Ako priznala, jej pleť je na niektorých miestach mastná, na iných zase suchá, unavená z cestovania a navyše veľmi citlivá.

Sama určite vieš, že len s ťažkosťami nájdeš dokonalú kozmetiku, ktorá by tvojej citlivej pleti vyhovovala. Rihanna sa teda rozhodla, že nebude hľadať, ale radšej si vyrobí niečo vlastné, čo pomôže ďalším ženám s rovnakým problémom.

Pár dní pred oficiálnym spustením predaja na Instagramovom profile značky Fenty Skin predstavila tri produkty, na ktoré sa môžeš tešiť. Môžeš si ich kúpiť aj samostatne, ale najlepšie budú fungovať, ak ich budeš používať spoločne.

View this post on Instagram

THE PRODUCT REVEAL Y'ALL HAVE BEEN WAITING FOR!! Here are the FENTY SKIN START’RS— the three steps ya can’t skip in your skincare routine: 1️⃣ TOTAL CLEANS’R REMOVE-IT-ALL CLEANSER ($25 USD) 2️⃣ FAT WATER PORE-REFINING TONER SERUM ($28 USD) 3️⃣ HYDRA VIZOR INVISIBLE MOISTURIZER BROAD SPECTRUM SPF 30 SUNSCREEN ($35 USD) We made finding a new skincare routine easy with these 2-in-1 multitasking products in a simple 3 step routine— the FENTY SKIN START’RS will brighten skin, snatch pores, and target dark spots—plus they’re clinically tested, clean, vegan, AND earth-conscious. Dropping July 31st exclusively at fentyskin.com (but you can get early access to shop before the drop if you sign up for email!)

A post shared by FENTY SKIN (@fentyskin) on

Kompletná starostlivosť Fenty Skin zahŕňa čistiace mlieko (25 dolárov), toner so sérom (28 dolárov) a hydratačný krém s SPF 30 (35 dolárov). Napriek tomu, že ide o značku, ktorej záleží na prírode, cena je pomerne primeraná, až prekvapujúca. Dnes už málokedy dokážeš zohnať kvalitnú kozmetiku do 30 eur. Kúpila by si si ju?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News