Pexels/Ketut Subiyanto

Joga a dynamika. Ladia k sebe tieto dve slová? Samozrejme. Ide o cvičenie, ktoré je zamerané na spevnenie a vytvarovanie celého tela. Vďaka pravidelnému cvičeniu power jogy sa naučíš správne dýchať, spáliš kalórie a predídeš bolestiam chrbta.

Výhodou je, že pri tomto cvičení nemusíš nikam chodiť. Dá sa robiť v pohodlí domova a stačí ti 20-30 minút. Presvedčia ťa o tom tieto videá, pretože po ich odcvičení budeš naozaj „hotová“ a pochopíš, že joga nie je len o meditovaní a relaxe.

Krátke cvičenie pre začiatočníkov

V tomto videu nájdeš menej náročný tréning pre začiatočníkov. Cviky sú veľmi jednoduché, vykonávané tak, aby si stíhala a pochopila ich. Celé cvičenie ti nezaberie viac, než 20 minút.

Rýchly tréning na chudnutie

Druhé video je taktiež veľmi krátke. Cvičiť môžeš napríklad aj cez reklamu vo filme. Zameriava sa na komplexné cviky, ktoré sú určené na chudnutie. Vďaka nim spáliš extra kalórie.

Zamerané na zadok

V treťom videu nájdeš zostavu zameranú na nohy a zadok. Možno neveríš a si skeptická, no aj vďaka takémuto cvičeniu sa dá vyformovať postava. Už po pár dňoch budeš cítiť, že je tvoje telo silnejšie a pevnejšie.

30-minútové cvičenie na spaľovanie

Tento tréning obsahuje cviky z power jogy, ktoré sú ideálne na chudnutie a spaľovanie kalórií. Ak ťa neláka cvičenie vo fitness centre a s činkami, veríme, že ťa zaujme toto.

Komplexné 45-minútové cvičenie

To najlepšie nakoniec? 45 minút cvičenia nie je málo. Vďaka tomuto tréningu si dokonale ponaťahuješ všetky kosti a na druhý deň budeš cítiť svalovicu aj na takých miestach, o ktorých si ani nevedela, že ich máš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness