H&M patrí k špičke vo fashion priemysle, a preto sme aj my v ODZADU netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie STUDIO. Oplatilo sa. 🙂 Minimalizmus, nežnosť a štýl, tak sa dájú definovať modely z tejto rady.

Aby sme ti celý zážitok priblížili, prinášame ti aj krátky vlog o novej kolekcii STUDIO zo showroomu H&M. Naše vlogerky si vyskúšali pár outfitov. Ktorý z nich by si si vybrala ty? 🙂

Nová kolekcia H&M Studio je presne to, po čom by si mala siahnuť. Keď som včera pozerala online prehliadku z Paríža, bola som unesená. Modelky, ktoré kráčali po móle boli krásne, štýlové a zároveň nežné a ženské. Minimalizmus vládne svetu a táto kolekcia je toho živým dôkazom. Navyše tým, že kolekcia je ladená do neutrálnych tónov, lahko ju skombinuješ. Okrem toho niekedy stačí jeden takýto kúsok a teba si všimne úplne každý. Kolekcia H&M Studio presne potvrdila, že neutrálne tóny a nežné strihy sú sexi.

Na kolekcii je super aj to, že prehliadka bola včera večer, no už od polnoci si si mohla kúpiť, to čo sa ti páčilo na online na stránke. Ak nie si nadšená z online nakupovania, od dnes rána majú všetko aj v obchodoch. Určite sa tam choď pozrieť, lebo sa očakáva, že kolekcia sa rýchlo vypredá. Vyskúšaj si oblečenie, ktoré ešte len včera bolo na mólach. A tu je malá ukážka včerajšej prehliadky:

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk
Screen Shot 2017-03-02 at 10.14.47

hm.com

Screen Shot 2017-03-02 at 10.14.20

hm.com

Screen Shot 2017-03-02 at 10.19.03

hm.com

Screen Shot 2017-03-02 at 10.20.21

hm.com

 

Komentáre