Instagram/spoletorentals

Keď si uvidela titulnú fotografiu ženy, koľko si jej tipovala rokov? Pri pohľade na tú postavu by ti možno napadlo, že nemá viac ako 40 či 50. Ak sa však pozrieš na jej fotky na Instagrame, kde ukazuje aj tvár, jej skutočný vek je už viditeľný viac.

Norma Williams sa hrdí tým, že vo svojich 72 rokoch má postavu, akú nedosiahnu ani mnohé mladé ženy. Tie sa neraz kvôli tomu trápia. Nejde však o žiadne gény, ale o tvrdú drinu.

Pre portál Bright Side dôchodkyňa prezradila, že v detstve mala nezdravé návyky a cítila sa tučne. Všetko sa to zmenilo, keď mala 28 rokov a rozhodla sa ísť cestou zdravého životného štýlu.

Išlo to pomaly a zmena neprišla zo dňa na deň a dokonca ani z mesiaca na mesiac. Ak sa rozhodneš chudnúť a zmeniť svoj život, často ide o niekoľkoročnú premenu, ktorá už však ostane trvalá a len zriedka sa dostaví nejaký jo-jo efekt.

Norma praktizovala rýchlu chôdzu štyrikrát týždenne a k tomu pridala aj dvakrát do týždňa návštevu fitka. Začala sa aj zdravšie stravovať. Niekedy si dokonca dopriala aj balíček čipsov či sušienok, no nikdy sa nevzdala a pracovala na sebe aj naďalej. A výsledky stoja naozaj za to.

Jej telo vyzerá naozaj veľmi dobre a nikdy by nám nenapadlo, že Norma má viac ako 70 rokov. Na svoj vek je však hrdá, pretože k svojim fotkám a do hashtagov často píše, že patrí do skupiny žien nad 70. Ide o ďalšiu z ukážok toho, že keď sa chce, dá sa to. Všetko ostatné sú len výhovorky.

Chcela by si v jej veku vyzerať rovnako dobre?

Zdroj: Instagram/spoletorentals, Bright Side

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife