instagram/couplegoals

Keď je žena zamilovaná do toho nepravého, len ťažko uverí, že raz príde naozaj ten pravý. Niet sa čomu čudovať, v danej chvíli máš oči iba pre jedného. On ti však zlomil srdce, či ti možno dokonca ani len nedal šancu. Vieš, čo? Môžeš sa mu iba poďakovať!

Ak nevidí, aká si skvelá, potom si ťa nezaslúži. Tvoje srdce raz získa ten, ktorý si ťa bude vážiť a milovať tak, ako by to tento nikdy nedokázal. Pri ňom si uvedomíš, že je vlastne šťastie, že ťa ten chlap z minulosti nechcel. Ak by to tak nebolo, nestretla by si niekoho, kto je ešte 100x lepší ako on.

Chytíš sa za hlavu, keď si spomenieš, že si s ním chcela byť navždy a čo všetko si bola schopná urobiť, aby si ho získala. Ach, aká naivná si len bola! Ale vieš čo? Je to úplne normálne. Občas sme jednoducho zaslepené tými povestnými ružovými okuliarmi a nevidíme, čo za debila stojí pred nami.

Ešteže čas otvorí oči (skoro) každej žene, aby mohla pochopiť, že vždy je tu aj iná možnosť. A že ak láska nie je obojstranná, nemôžeš čakať, že vzťah budeš šťastný a harmonický. Niekedy jednoducho musíš zažiť niečo zlé, aby prišlo to dobré a ty si to vedela oceniť. Tak je to aj so vzťahmi.

Občas sa nám „pošťastí“ natrafiť na takých mužov, ktorí poriadne preveria tvoje nervy a trpezlivosť. Takých, ktorí ti ukážu, že nie každý, kto sa ti páči, môže s tebou aj fungovať. Sú to „skúšobné“ vzťahy, ktoré ťa pripravia na ten jeden jediný a skutočný. Takže, ak ťa momentálne tvoj vyvolený nechce, nesmúť, jeho škoda! Na teba totiž čaká niekto lepší.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating