instagram.com/dezertkalimusic

Tento víkend nebol len v znamení prvého septembrového odpočinku od školy, ale aj veľký deň pre známeho rapera a zároveň aj kouča The Voice a jeho ženu. Túto sobotu si svoje „ÁNO“ povedali tieto dve zamilované duše. 

Na sociálnych sieťach sa pochválili a zároveň aj podelili o svoj veľký deň. Niesol sa v znamení najbližšej rodiny a známich, ktorí sa im tento deň snažili spraviť ešte špeciálnejším. V nádhernom prostredí plnom prírody a pokoja svoju svadbu usporiadali v úplnej tichosti v Boutique Hotel Pri Mlyne Lozorno.

Alicine vyznanie

Na svojej sociálnej sieti sa už manželka slávneho rapera ukázala s momentkou zo svadobného večera, ku ktorej pridala srdečný popis pre svojho drahého: „nooo som takto kricala❤️❤️❤️mojmu muzickovi, zajtra pozajtr popopopopo dam foto kYm dorazia😘😘😘“

Skromnosť Kaliho

Napriek tomu, že fotografia nedáva veľmi najavo ich krásny svadobný deň, popis k fotografii ti vženie slzy do očí: „ĎAKUJEME našim hosťom za včerajšiu oslavu našeho “ÁNO”Spravili ste nám krásny,nezabudnutelný deň,na ktorý budeme spomínať vždy s úsmevom.Tak isto celému personálu Boutique Hotel Pri Mlyne Lozorno všetkým,čo sa podielali na tom,aby tento náš deň nemal žiadnu chybu.A samozrejme kapelám,DJeovi a všetkým,čo sa starali o perfektnú zábavu.Máme vás radi🙏🏽❤️“

Hostia raperi

Medzi hosťami sa našli aj „kamaráti z fachu“, ktorí prišli podporiť tento pár v ich veľký deň. Medzi svadobčanov patrili Separ s manželkou Tinou či DJ Peter Pann, ktorí tomuto páru spríjemnili svadbu svojou prítomnosťou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News