Jeden večer sa rozhodnem. Všetku tú neopätovanú lásku, zo srdca branú energiu vkladanú do teba, láska, na úkor tej mojej, všetku moju radosť aj starosť vzplanujúcu z tvojej prítomnosti…všetko si zoberiem.

Nie sme MY, som tu JA pre teba a TY. A ty to cez mužské ego nevidíš…To ego nás zabíja.

pexels.com

Bezbrehé množstvo večerov predtým som zaspávala s užieravým pocitom, o ktorom nikto nevedel, len ja…že ti nestačím, že nestíham, že nedávam dosť. Bezmocnosť pri pomyslení, že nie si pri mne šťastný, ma prenasledovala v biely deň ako tieň, v noci ako najhoršia mora. Ten pocit mi vyrážal dych a podlamoval kolená. Ten pocit si mi dennodenne vštepoval s každým padnutým kútikom pier vo chvíľach, keď tam mal byť úsmev.

Neviem odísť, nechcem, nedokážem to. Pohrávam sa s myšlienkou, či ma nezachráni iný muž, ako princ zo zamknutej komnaty.

pexels.com

To, čo sa v jednom okamihu zdalo ako nekonečné a pravé, bolo z rubu len pozliepané „čosi“ z falošných pocitov a nádejí. Ale nie tých mojich, tie boli skutočné. Obetovala som ti svoje bytie, môj život, srdce, dušu, auru. Myslím, že to bola tá chyba. No nevedela som inak, milujem ťa.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Bojím sa dňa, kedy privejú sledy náhod k môjmu tajnému trápeniu niekoho, kto tieto smutné riadky vo mne dokáže prečítať, aj keď sú neviditeľné. Bojím sa, lebo ťa milujem tak veľmi, že ma bude bolieť tvoj žiaľ, keď s ním odídem.

Jeden večer sa rozhodnem, a to ráno už bude bezomňa.

Komentáre