Milý muž dnešného života, 

nerandi so ženou, ktorá má len peknú tvár. Randi so ženou, ktorá má všetko, čo tvoja duša a osobnosť potrebuje. Krásnu myseľ, inteligenciu, integritu, ktorá má svoje ciele, ktoré chce dosiahnuť. Nájdi si ženu, ktorá urobí zážitok už len z toho, že idete spolu na výlet do hôr.

Nájdi ženu, pri ktorej budeš môcť byť sám sebou. Randi so ženou, ktorá sa tiež nebude na nič hrať. Ktorá bude mať otvorené srdce novej láske a novým dobrodružstvám.

Vieš, krásne telo zvráskavie, po rokoch už nebude také, ako keď mala dvadsať. No krásna myseľ- tá sa nikdy nestratí. Nikdy sa nestratia tie rozhovory o zmysle života, o budúcnosti, o snoch, o strachu a o intímnosti.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk
zdroj: pexels.com

Randi so ženou, pri ktorej si bez zaváhania povieš: „Áno, toto je ona.“ A za ktorú sa nebudeš musieť hanbiť na verejnosti. Ktorá bude slušná, ktorá sa bude starať o seba a o svoje telo ako celok. Ktorá sa vždy usmeje a odhalí tak žiarivý úsmev, pri spomienke na teba.

Nájdi si takú ženu, pri ktorej budeš  vo vzťahu ale zároveň ti bude dávať dosť slobody na to, plniť si vlastné sny a nebudeš sa pri nej cítiť ako v klietke.

Nájdi si ženu, ktorá bude sebavedomá, ktorá sa bude vzdelávať, ktorá bude mať dobré srdce a ktorá ťa bude milovať úprimne. Vrúcne. Láskavo.

Drahý, čo ti dá pekná postava a ten jej „sexi“ zadok? Chvíľkové potešenie? Splnenie nejakej stávky s priateľmi? Je to naozaj to, čo chceš? Odpovedz si. 

zdroj: unsplash.com

Lebo skutočná, silná a žena s dobrým srdcom ti dá toho omnoho viac. A vieš čo ti dá? Celú svoju osobnosť. A, panebože, to ako vaše duše budú spolu tancovať bude neskutočné.

Prosím, keď takú nájdeš, nenechaj ju odísť. 

Každý máme možnosť voľby, tak muži ako aj ženy, sa môžeme slobodne rozhodnúť. 

A tak ja verím, že sa rozhodneš správne. 

Komentáre