Randenie s introvertom

Introverti majú občas náročnejšie povahy a odzrkadlí sa to napríklad aj na spoznávaní nových ľudí a hľadaní si lásky. Nielen my ženy máme introvertnú povahu, stretávajú sa s tým aj muži. Vieš, aké je randenie s introvertom a čo od neho vlastne môžeš očakávať? 

Mala by si sa pripraviť na niekoľko odlišností v porovnaní s inými mužmi. Nehovoríme, že je to takto dobre alebo zle, je to jednoducho trochu iné. Minimálne na týchto 5 vecí sa priprav.

Súkromie uprednostní pred verejnými miestami

Randenie s introvertom nemôžeš očakávať tam, kde sú veľké davy ľudí. Takíto ľudia uprednostňujú skôr súkromie a komornejšiu atmosféru, napríklad v menšom alebo neznámejšom podniku. Mysli na to v prípade, že by si mala vyberať miesto vášho stretnutia.

Komunikácia môže byť na začiatku ťažšia

Introvertom chvíľu trvá, kým sa druhému človeku otvoria. Najskôr si musia overiť dôveru a lojálnosť. Preto sa nečuduj, ak to na začiatku z neho pôjde ako z chlpatej deky. Ak jeho “previerkou” prejdeš, môžeš si byť istá, že s ním neskôr budeš viesť dlhé hodinové konverzácie, pretože rozhovory majú naozaj radi.

Nehrá sa na niekoho iného

Introverti nemajú za potrebu predvádzať sa a hrať sa na niekoho, kým nie sú. Nemusíš sa preto obávať toho, že by to na teba iba hral a že by sa neskôr z neho vykľul niekto úplne iný. Preto by si to nemala robiť ani ty.

Úprimnosť je pre neho veľmi dôležitá

Nielen pri komunikácii, ale celkovo je pre introvertné povahy dôležitá úprimnosť a to, že sa môžu na danú osobu spoľahnúť. Z toho dôvodu radšej neklam a nevymýšľaj si, lebo ak raz dôveru narušíš, len ťažko si ju získaš späť.

Dvojica v objatí
zdroj: Instagram/couplegoals

Pôjde na to pomalšie

Nemusíš sa obávať toho, že by sa na teba vrhol hneď na prvom rande. Pôjde na to pomalšie, pretože si k tebe najskôr musí vytvoriť dôveru a až tak si ťa pustí bližšie k svojmu telu. Randenie s introvertom je naozaj veľmi pekné a aspoň budeš pri ňom vedieť, že mu nejde len o to jedno.

Ak pôjdeš s takýmto mužom na stretnutie, vyskúšaj týchto 11 tipov, ako mu dať nenápadne najavo, že máš o neho záujem

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating