Začiatky vzťahov, kedy sa láska len vyvíja, jeden druhého spoznávate, sú tie najkrajšie spomienky. Stretávanie sa v podnikoch pri káve, koláči alebo na romantickej večeri, schôdzka v záhrade, v zoologickej alebo botanickej, či dokonca spoločné výlety do prírody.

Neskôr to však vypadne z repertoára, pretože pár sa dostáva do bodu, kedy jeden druhého berú ako samozrejmosť a z nevšedného romantického randenia je už len spomienka. Chlapi by sa však o pozornosť svojej ženy mali starať stále.

Pozvanie na večeru by nemalo byť len doménou balenia, spoznávania sa a snahy vzbudiť záujem druhej strany. Aj napriek tomu, že dnes už môžete byť spolu každý deň, bývať či stretávať sa, kedy sa to žiada, vo vzťahu by mala byť romantika neustále.

zdroj: instagram/couplegoals

Práve po dlhšom čase, kedy už o sebe viete všetko, je plánovanie dokonalého výletu alebo večere oveľa jednoduchšie, ako keď sa ešte dobre nepoznáte. Vie aké jedlo máš rada, aké víno piješ, aké miesta by si chcela vidieť …

Takéto milé gestá by nemali zapadnúť do minulosti. Ženy milujú prekvapenia a milujú akcie, na ktoré sa môžu krásne obliecť, pripraviť sa ako na to prvé a jedinečné stretnutie, kedy si robili make-up na stokrát, vyberali outfit a o vlasoch, holení si nôh a celého tela ani nehovorím. 

zdroj: instagram/couplegoals

Randenie by nemalo byť len pre mladých a čerstvo zamilovaných. Nádherné prenesenie sa do starých čias ohurovania, je možné urobiť aj po 10, 20, 5 či xy rokoch spoločného nažívania alebo manželstva. Prekvapenie v podobe romantickej večere, kina, výletu či dovolenky poteší a utuží vaše vzťahy. Pomôže vniesť novú iskru do stereotypu, ktorý sa vo vzťahu vyskytol. Aj vo chvíli, kedy sa ti zdá, že je všetko dokonalé a nemôže byť už lepšie, je nutné svoju partnerku pozitívne zaskočiť a tak si jej lásku znova získať. 

Vytvoriť to najlepšie a najkrajšie rande nie je žiadna veda. Letné dni, dlhé teplé večery sú tým najlepším časom na romantické chvíle. Spoločne sa vrátite do čias, kedy ste po nociach o sebe snívali, čakali na prvý bozk, chytenie za ruku či na plánovanie prvého stretnutia, ktoré malo byť to osudové.

Možností je neúrekom od športovania, prechádzok po objavovanie miest ti vkladá do rúk mnoho variantov, ktoré môžeš využiť. V lete môžeš urobiť aj jednoduché rande v podobe príjemnej večere v meste na terase, spolu s drinkom a prechádzkou po námestí.

zdroj: Pexels/Asad Photo Maldives

V horúcich dňoch určite poteší kúpanie sa na tých najkrajších slovenských miestach čím spojíš spoznávanie našej prírody s príjemným schladením sa. Ku večeru po práci alebo po dlhom dni je vítaný aj piknik niekde na lúke, pri západe slnka s fľašou dobrého vína, ovocím a občerstvením. Je vlastne úplne jedno, aké prekvapenie pripravíš svojmu milovanému, ide o spoločný čas, ktorý spolu strávite mimo stien vášho bytu, preč od bežného dňa a stereotypu. 

Spoločne strávený čas je to najkrajšie, čo môže muž dať žene. Tá potrebuje len jeho prítomnosť, niečo najedenie, aby nebola nervózna a príjemnú prechádzku, počas ktorej sa bude cítiť ako za starých čias, keď sa snažil o jej srdce a ona sa tvárila, že sa ešte rozhoduje. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.