Baran:

V roku 2018 budeš musieť spomaliť a prestať utekať od tvojich problémov. Naozaj, to že pred nimi utečieš ich nevyrieši, skôr len posunie „termín“ ich vyriešenia.

Býk:

V roku 2018 sa budeš musieť naučiť znova ľúbiť, aby si mohla odpustiť ľudom. Láska, láska je kľúčom k odpusteniu.

Blíženci:

V roku 2018 budeš musieť byť viac milá a menej neslušná (a drzá) k ľudom.

Rak:

V roku 2018 musíš prestať používať „výsluch“ na to, aby si niekomu odpustila. Nemôžeš niekomu odpustiť len na základe toho, že ho vyspovedáš zo všetkého čo sa stalo.

zdroj: pexels.com

Lev:

V roku 2018 musíš prestať očakávať to, že každý  v tvojom živote bude perfektný a dokonalý po celý čas. Nikto nie je dokonalý a ani ty nie si, ver mi. Tak to prestať očakávať od iných.

Panna:

V roku 2018 sa nesmieš rozptylovať problémami iných, musíš sa zamerať na svoje problémy. Každý má nejaké problémy. Aj ty. Skús sa zamerať na svoje a nevnímať okolie.

Váhy:

V roku 2018 sa musíš prestať cítiť ľútostivo. Prečo pociťuješ ľútosť zakaždým, keď premýšľaš o svojej osobe? Možno sú na svete ľudia, ktorí by považovali tvoje problémy za zlomok z toho, čo majú oni.

Škorpión:

V roku 2018 musíš naozaj zapracovať na tvojom veľkom probléme so žiarlivosťou a ovládaním ľudí.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

V roku 2018 musíš viac popracovať na tom, aby si bola trpezlivá a precíznejšia. Si veľmi pojašená a všetko robíš za jazdy, spomaľ, uvoľni sa a buď viac trpezlivá.

Kozorožec:

V roku 2018 skús byť nemej nespravodlivá a viac pravdivá. To, ako sa hovorí, že lož má krátke nohy je pravda. Uvedom si, že s klamstvom nikde ďaleko nezájdeš.

Vodnár:

V roku 2018 prestaň skrývať svoje emócie a pocity. Nehanbi sa za ne, prejavuj ich. Miluj, smej sa, raduj sa. Všetko s vášňou.

Ryby:

V roku 2018 musíš prestať analyzovať každú maličkú vec, ktorá sa ti stane a nebuď taká upnutá.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.