Instagram/lucidstyle_official

Kým cez víkend si užívali chvíle plné radosti a šťastia, teraz musia čeliť aj nepríjemným záležitostiam. Vizážistka Lucia Sládečková na svojom Instagrame ukázala, že sa s dcérkou nachádza v Národnom endokrinologickom a diabetologickom ústave. A pritom len pred pár dňami si užívali oslavu 5. narodenín malej Lýdie.

Lucid zdieľala fotky aj video z narodeninovej párty, čím pustila svojich sledovateľov do súkromia, ktoré nie vždy odhaľuje. O to prekvapivejšie boli ďalšie zábery, keď sa Lucka s Lýdiou ohlásili z nemocničného zariadenia.

„Ukazuje vám ručičku, že je moc statočná,“ napísala Lucka do storky, kde môžeš vidieť jej malý poklad s obviazanou ručičkou.

Lydka musela podstúpiť vyšetrenia v ústave

zdroj: Instagram/lucidstyle_officia
„Ešte sa vymojkáme. Zatancujeme si na vymyslené hmkanie od mamky a aspoň trošku čítať rozprávky. Zajtra nás čaká veľmi náročné doobedie, ale viete, aké sme! Veľmi silné a teraz musím byť ešte viac. Celý deň srandujeme a ja teda mám plnú zásobu humoru pre teba. Veľmi mi pomáhajú dokonalo empatické sestričky a doktorky,“ napísala vo svojom ďalšom príbehu.

Lucka nešpecifikovala, o aké vyšetrenia išlo alebo dôvod ich pobytu v tomto oddelení. V každom prípade držíme palce! Obidve to ako inak zvládajú všetko s úsmevom, čo je na nich naozaj obdivuhodné.

Lýdia znamená pre Luciu všetko

Zdroj: Instagram/lucidstyle_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News