Ráchel Karnižová a Tomy Kotty
Instagram/tomykotty/rachellkka

Influencerka Ráchel Karnižová na svojom Instagrame opäť prekvapila slovami o kauze, ktorá Slovenskom znie už niekoľko týždňov. Blízki priatelia jej bývalého partnera sa ju vraj snažia zdiskreditovať a dokázať, že ona je ten problémový a konfliktný človek.

Influencerku a podnikateľku Ráchel si môžeš pamätať už z Miss Universe, kde patrila medzi najkrajšie účastníčky. Potom sa objavila aj v šou Bez servítky, no ešte viac sa dostala do povedomia, keď vysvitlo, že randí s raperom a moderátorom Tomášom Drahošom alias Tomym Kottym.

Vyzerali ako šťastný pár a svoje intímnosti sa nehanbili verejne prezentovať. Po pár mesiacoch však prišiel šok, keď influencerka na svojom Instagrame zverejnila pravdu o tom, ako vyzeral ich vzťah v súkromí. Jej teraz už expartner ju pod vplyvom alkoholu brutálne zbil, za čo na neho podala trestné oznámenie a priznala aj traumu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Taguj #dneslubim (@dnes_lubim)

Ráchel znovu prehovorila

Táto kauza sa však neustále rieši a influencerka začína byť zúfalá. A to najmä potom, ako jej prišlo Tomyho oficiálne vyjadrenie z polície.

Prednedávnom dokonca priznala, že sa jej vyhrážala mama jej expartnera. Teraz však odhalila ďalšie tajomstvá. „Ja sa reálne čudujem, že som sa ešte nezbláznila,“ priznala Ráchel na úvod v stories na svojom Instagrame.

„Našlo sa pár jeho kamošov, ktorí sa ho snažia strašne zachrániť a sledujú každý môj pohyb, screenrecordujú si všetko, čo dám na Instagram a snažia sa na mňa nájsť nejakú špinu. Dopočula som sa aj (neviem, či je to pravda), že mi chcú dať nejaké drogy do drinku, keď budem niekedy v meste, aby tým dokázali, že vlastne ja som tá problémová,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

„Jeho ,manažérka‘, čo je do neho roky zamilovaná, verí, že ho dokáže strašne zachrániť,“ dodala a prezradila, že títo ľudia sú od nej starší o 10 – 15 rokov. „Ja chápem, že si myslia, že takto mu pomôžu, ale nie. Robíte to pre neho ešte ťažšie, lebo on sa potrebuje vyliečiť a uvedomiť si, čo robil roky ženám,“ posiela im odkaz.

Dodala ešte, že na ňu nemajú čo vytiahnuť, keďže nie je problémová a pred Tomášom mala len jeden 4-ročný vzťah. Venuje sa sama sebe, snaží sa na sebe pracovať, je zodpovedná a platí si sama aj účty.

„Pozrite sa na Tomášov život v 31. Za neho musela mama riešiť veci. X bývalých, ktoré len potvrdili to, čo ja hovorím. Problémy s alkoholom a drogami. Psychické problémy a X ďalších vecí, ktoré ten človek v 31 nemá vyriešené. Základné veci. A on to vie, lebo raz, keď som mu pri hádke povedala, že mám 21 rokov a viac usporiadaný život ako on, tak ma vyhodil z auta,“ doplnila.

Zdroj: Instagram/rachellkka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News