Naučil ma sebaovládaniu. Teraz mi môže na nose sedieť aj mucha a absolútne ma to nerozhádže. Predtým som mala problém nehodiť do neho špinavý tanier, ktorý vždy nechával na stole. Alebo nezaškrtiť ho jeho ponožkami, ktoré zahodil ku gauču. Momentálne sa dokonca dokážem kontrolovať až tak, že keby som videla ako sa topí, tak sa určite ovládnem a budem sa v len tichosti pozerať. Ha, ha. Ale nie, ostali sme kamaráti.

Ukázal mi, že ignorancia je skvelý spôsob, ako sa vyhnúť povinnostiam. On stále odignoroval väčšinu mojich prosieb, a tak ja teraz ignorujem tie jeho. Napríklad už vyše roka odo mňa chce, aby som mu dala prístupy k nášmu spoločnému účtu. No ja na to akosi stále zabúdam.

zdroj: unsplash.com

Čo ma naučil? Že vynaliezavosť nemá hraníc. A to som pochopila hneď potom, ako som ho videla bozkávať sa so svojou údajnou sesternicou. Samozrejme, že to sesternica nebola. No ich spoločné príhody z detstva, ktorými ma asi pol roka kŕmil, boli fakt bez jedinej chyby.

Môj ex ma naučil toho veľa. Najmä parkovať. Predtým som trhala spätné zrkadlá, teraz ich len sem tam šuchnem. Ukázal mi aj to, ako sa pohýnať v kopci. No a potom ako mám v byte nastaviť klímu, aby som nezamrzla, poskladať skrinky v kúpeľni a tiež ako sa varí tá najlepšia cesnačka. No a keby som nebola taká hlúpa, mohol ma učiť množstvo vecí aj dnes.

Mňa môj bývalý naučil, že si mám brať peňaženku vždy so sebou. Mizla mi z nej totiž hotovosť.

zdroj: elitedaily.com