Nie je pravidlom, že to platí hneď u každého, ale je veľká pravdepodobnosť, že to môže súhlasiť aj s tvojím mužom. Nie si si istá, či ťa podvádza? Bez úprimného rozhovoru ide vždy len o domýšľanie a hypotetickú možnosť. Napriek tomu, pár signálov predsa len existuje. Dôležité je zdôrazniť, že žiadny z nich, ak ho vezmeme izolovane, nemusí byť sám osebe dôkazom. Ale môže veľa napovedať!

Podľa psychológa Stephena Goldberga vyvoláva vysoké množstvu testosterónu túžbu po moci, kontrole a z tohto hľadiska sa môže stať, že aj práve ten tvoj začne hľadať útočisko v rukách inej ženy. Nižšie ti prinášame signály, ktoré by ti dokázali pomôcť jeho prípadnú neveru preukázať.

Prestal sa ťa dotýkať? Ide o jedno z varovných znamení, že vo vzťahu nie je spokojný. Zvykol ťa objímať, túliť sa k tebe a teraz nič. Vyhýbaniu sa vzájomného kontaktu by si nemala prehliadať, pretože sú jasným signálom, že určite nie je niečo v poriadku.

Čo teda urobiť? Zrejme by bodla dobrá úprimná konverzácia. Alebo hľadá si čoraz viac zámienky, prečo sa nestretnúť? Asi sa zhodneme, že nepotrebujeme vysokú školu na to, aby nám „docvaklo“, že opäť tu niečo nehrá tak, ako by malo. A prečo je tomu tak? Možno v tom skutočne má prsty iná žena, ktorej venuje pozornosť a na teba tým pádom nezvýšilo.

View this post on Instagram

📸: @zuzana_mjachka_photos

A post shared by 🌻RACHEL🌻 (@rachellkka) on

Spozornieť by si mala aj v prípade, ak je tvoj partner v poslednom čase náladovejší. Zrazu ho tvoja prítomnosť vyvádza z miery, vylieva si na teba zlosť, je neustále podráždený, odmieta s tebou komunikovať a rozhovor vedie len v prípade, ak je to nevyhnutné.

Toto pociťuje najmä kvôli tomu, že ťa už vníma skôr ako bremeno, než ako ženu svojich snov. Možno to nebolo najpríjemnejšie čítanie, ale toto je, bohužiaľ, realita. Pokiaľ si sa v niektorom bode našla, nezúfaj, nič nie je také zlé, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

Nezabúdaj, že najdôležitejšie je so svojím partnerom komunikovať. Bavte sa spolu o tom, aký ste mali deň. Rozoberajte aktuálne témy, diskutujte, chváľte sa navzájom a zaujímajte sa jeden o druhého. Vďaka správnej a úprimnej komunikácii bude váš vzťah prekvitať aj po mnohých spoločných rokoch.

Zdroj: psychologytoday.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.