Pexels/Dimitri Kuliuk

Zabudni na klasiku ako Sheeran (prepáč Ed, už si obohraný), John Legend či tiež legendárna Christina Perri a jej lovesong A Thousand Years. Ak stále hľadáš inšpiráciu na to, aká pieseň by mohla hrať na vašej svadbe ako prvá, určite sa nájdu rovnako krásne a o čosi originálnejšie piesne, pri ktorých budete na ten krásny moment navždy spomínať. Či už chceš niečo extrémne romantické alebo niečo, pri čom sa môžete viac vlniť na parkete.

U nás nájdeš vždy veľa inšpirácie a aj k tejto téme sme ti vybrali 15 songov, v ktorých rozhodne nájdeš nejedného favorita. Ideálnou piesňou na novomanželský prvý tanec by bola tá, ktorú máte obaja v obľube a veľa pre vás znamená, no nie všetky páry si takú nájdu. Alebo chcú mať na takej udalosti hudbu, ktorá sa bude viac hodiť k celkovej atmosfére.

Pesničky v slovenskom jazyku vyznejú oveľa krajšie, pretože ich slovám budú určite všetci prítomní hostia rozumieť, no ani s hitom v anglickom jazyku nešliapnete vedľa. Hlavne, nech vás oboch chytí za srdce a vyjadrí to, čo si chcete povedať.

Len Ty a Ja – Dasa Kostovcik

How Long Will I Love You – Ellie Goulding

Naveky – Janais

Your Song – Elton John

V šťastí aj nešťastí – Sám Sebou

I Won’t Give Up – Jason Mraz

Amazed – Lonestar

V dobrom aj v zlom – Zuzana Smatanová

That’s When I Knew – Alicia Keys

Everything – Michael Buble

Songbird – Eva Cassidy

Little Things – One Direction

Better Together – Jack Johnson

Come Away With Me – Norah Jones

Stand By Me – Ben E. King

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife