Nízlová a Lobotka s dcérkou
Instagram/danielatwiins

Speváčka zo sesterského dua TWiiNS, Daniela Nízlová, zverejnila na svojom Instagrame krásne video. Na ňom je zachytený moment medzi jej dcérkou Lindou a jej bývalým partnerom, Stanislavom Lobotkom, s ktorým majú za sebou škaredý rozchod. Známy futbalista sa totiž po niekoľkých mesiacoch vrátil na Slovensko.

36-ročná Daniela má podobný osud ako aj jej sestra Veronika. Obe speváčky totiž ostali na výchovu svojich dcér bez partnera. Aj keď sa otcovia o deti starajú, ako môžu, predsa len to nie je rovnaké, ako keby tvorili pár.

Zatiaľ čo Vebi s Matúšom Kolárovským, s ktorým len pred pár dňami pokrstili dcérku Neu, nikdy oficiálne nerandila, Daniela počala dcérku v šťastnom vzťahu.

Po dvoch rokoch však prišiel šokujúci koniec, kvôli ktorému sa aj s malou Lindou vrátila na Slovensko. Jej bývalý partner Stano ostal v Taliansku, kde pôsobí vo futbalovom klube. Po priznaní rozchodu vyšlo najavo, že mal problémy s jej výzorom po pôrode a zrejme v tom už bola aj iná žena. Daniela netajila, že ju rozchod prekvapil a bolel.

Doma žili niekoľko mesiacov u rodičov spoločne s Veronikou a Neou, no už čoskoro sa oficiálne presťahujú do vlastného domu, ktorý ukázali aj na Instagrame. Tam ich čakajú nové začiatky. Bude v nich zohrávať veľkú rolu aj Lobotka? Na sociálnej sieti totiž ukázala, ako vyzeralo ich stretnutie po dlhej dobe.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News