Známa Slovenka

A je z nej dvojnásobná mama! Známa Slovenka, food blogerka, ktorú diváci poznajú z markizáckeho Telerána, a ktorá sa predviedla aj v súťaži Master Chef, porodila synčeka. S fotkou chlapčeka sa Razija Kudlicska Trnačević pochválila na svojom Instagrame.

Na tejto sociálnej sieti môže byť mnohým známa aj z fotiek Jasminy Alagič Vrbovskej. Jasmina a Razija majú totiž obe balkánske korene a sú veľmi blízkymi priateľkami už od detstva. Dokonca si hovoria aj sestry. Práve manželka Rytmusa bola tou, ktorá Raziji v lete pripravila nádhernú oslavu, pri ktorej odhalili pohlavie bábätka.

Razija a Jasmina
zdroj: Instagram/sweet.affairs

Známa Slovenka má chlapčeka

A je tak sladký, ako aj jej prezývka na Instagrame! Razija, ktorá má s pečením dlhoročné skúsenosti, sa len minulý rok vydala za svojho partnera Jozefa, s ktorým má už dcérku menom Emina. Na malej svadbe na úrade jej svedka robila práve priateľka Jasmina, ktorá mala na sebe netradičný outfit. Tento rok sa ich rodinka rozrástla.

21. septembra k trojročnej Emine pribudol mladší braček, ktorého meno zatiaľ známa Slovenka nezverejnila. Jeho prvú fotku si môžeš pozrieť nižšie.

Razija sa častokrát objavuje v Teleráne, kde ukazuje svoje sladké zručnosti. Spoločnosť jej už robí aj dcéra.

Razija v Teleráne
zdroj: Instagram/sweet.affairs

Meno chlapčeka pri fotke nebolo zverejnené. Rozhodne však bude rovnako krásne, ako má jeho sestrička.

Instagram/sweet.affairs
zdroj: Instagram/sweet.affairs

Zdroj: Instagram/sweet.affairs

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News