Instagram/ewa_farna93

Už niekoľko dní je z nej dvojnásobná mama! Česko-poľská speváčka a moderátorka, ktorú si obľúbili aj slovenskí fanúšikovia, Ewa Farna, sa na svojom Instagrame pochválila krásnym záberom s bábätkom v náručí. K prvorodenému synčekovi pribudla do rodiny mladšia sestrička.

28-ročná speváčka je na hudobnej scéne dlhé roky. Okrem popularity, ktorú dosvedčuje aj viac ako 650-tisíc followerov na sociálnej sieti, našla vďaka svojej práci aj životnú lásku. Za gitaristu Martina Chobota sa vydala v roku 2017 po niekoľkoročnom vzťahu.

O 2 roky neskôr sa im narodilo prvé dieťatko, synček, ktorý dostal meno Artuš. Druhé tehotenstvo oznámila v novembri minulého roka spolu so zoznamom skladieb svojho ďalšieho „dieťaťa“ – albumu UMAMI.

„Už pár dní žijeme v inej realite, ku ktorej dokážeme napísať len #makekidsnowar,“ napísala k svojej najnovšej fotografii na Instagrame, na ktorej leží v náručí s malým bábätkom. Heštegom pritom pripomenula aj aktuálnu situáciu na Ukrajine. Tmavovlasé novorodeniatko dostalo meno Ella.

K stovkám gratulácií sa pripájame aj my!

Ewa počas tehotenstva moderovala SuperStar

Zdroj: Instagram/ewa_farna93

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News