Mario Cimarro a Broňa Gregušová

Prežívajú tie najkrajšie chvíle svojho života! Svetoznámy herec Mario Cimarro, u nás obľúbený ako Juan zo Skrytej vášne, a jeho slovenská snúbenica, Bronislava Gregušová, sú už 4 týždne rodičmi. Spoločné momenty si vychutnávajú naplno a s fanúšikmi sa podelili o ich prvú oficiálnu rodinnú fotografiu, ktorú pridali na Instagram.

51-ročný herec teraz zažíva šťastný koniec telenovely aj v reálnom živote. Pre neho a jeho partnerku je toto však iba začiatok ich rodinnej cesty. S o 21-rokov mladšou Broňou je vo vzťahu od roku 2019. Zamilovaná dvojica to spolu myslí vážne, keďže za sebou majú už aj zásnuby. Skôr než bola svadba, prišla ešte väčšia novinka.

Broňa a Mario ako z telenovely
zdroj: Instagram/bronigregus

Juan zo Skrytej vášne je v skutočnosti milujúci otec

Na začiatku tohto roka sa pochválili tým, že sa z nich stanú rodičia. Pohlavie ani meno bábätka vôbec netajili a na sociálnych sieťach sa radovali spolu s fanúšikmi. 31. augusta prišla na svet ich dcérka, ktorá dostala meno Briana. Pár dní po pôrode už boli všetci doma, aktuálne v Los Angeles.

Pláž vo svojom meste využili aj na prvú spoločnú prechádzku s kočíkom. Na hercovi je vidieť, že je z dieťatka nadšený a Broni môžu postavu po pôrode mnohé závidieť. Pozrieť si ju môžeš TU. Po mesiaci od narodenia dcérky zverejnili aj prvú spoločnú fotografiu.

Mario Cimarro
zdroj: Instagram/mariocimarro

Dnes máš 4 týždne dievčatko moje a ja som úplne do teba. Zbožňujem byť tvojou mamou. Si ten najkrajší zázrak, na ktorý sa neviem vynadívať. Si naše šťastie, si naša láska, si naša princezná, si svetlo v našich životoch. Milujeme ťa Briana,“ napísala dojatá mamička pri poste, ktorý si môžeš pozrieť nižšie. Aspoň takto prvýkrát ukázali dcérku.

Zdroj: Instagram/bronigregus

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News