Na strednej i vysokej som patrila medzi tých, ktorí moc nepijú. Teda skoro vôbec, dokým nezažijú naozaj veľké prehováranie, pokiaľ má niekto narodky. Ale i to naozaj slušne, maximálne 3 poháriky. A úprimne, potom ma začne motať.

Nejdem Ťa presviedčať, aké je to odporné, aké zlé účinky to má, ako v tom opojení dievčatá vyzerajú oveľa menej príťažlivejšie. Som názoru, že život si máš užívať naplno, ako len vládzeš. Ale pre mňa „žiť naplno“, neznamená piť naplno.

Úprimne ľudia, nie som veľmi zásadová, nie som konzervatívna, ale čo, sakra, vidíte na tom chľaste? Uznávam, na druhý deň so smiechom spomínate, čo ste hovorili, či ako sa cítili, že ste aspoň na chvíľu zabudli na problémy a na toho debila, čo Vám zlomil srdce. Chápem to. Ale mne to proste nestojí zato. I keď teraz na to naozaj so smiechom spomínam, ale vtedy, keď som zažila svoju prvú opicu, veľmi som si nadávala. Nič som si poriadne z predošlej noci nepamätala, okrem toho, že som vracala na záchode u cudzích na byte. Oni, keďže sú zvyknutí a často pijú, to brali ako nepochopiteľné, prečo sa, sakra, ospravedlňujem. Veď vraj je to normálne. Uvedomila som si, že robím zlé rozhodnutia a nemám kontrolu nad sebou ani za triezva niekedy, nie to ešte za opitosti. Možno je normálne, že ženy pijú. A nehovorím o našom skvelom vínku či pár nevinných pohárikoch. Ja myslím naozajstné pitie, ktoré sa ráta vypitými fľaškami. Kedy vidím na párty mladé dievča v rôznych polohách, so zvláštnym pohľadom, snažiace sa byť veľmi sexi a nad vecou. Pritom mi to príde ako veľmi lacná záležitosť.large-8

foto: weheartit.com

Dobre, asi je to pekná fotka na pintereste, weheartit a podobných weboch, kde Vás kamoška drží za vlasy, pokiaľ vy zvraciate a ešte popritom držíte v jednej ruke pohárik. Vraj je to sexy, trendy a neviem čo všetko. Ale v normálnom živote si vtedy nadávate, prečo ste sakra neboli rozumnejšie a na druhý deň sa neviete dať dokopy. Ja neodcudzujem alkohol, pokiaľ nepijete každý deň a nesnažíte sa zapadnúť. Pre mňa to proste nie je stredobod vesmíru a povinnosť mladých. V podstate som na to patrične hrdá. Celý život som v obklopení ľudí, ktorí nepijú len čistú vodu. Ale akosi nechápem zmysel. Nechutí mi to, smrdí to, bolí z toho hlava a vždy to musím zapíjať 2 deci kofolou, aby som stále nemalá takú kyslú tvár. Istým spôsobom sa mi to aj znechutilo, možno všemožnými radami mojich rodičov, učiteľov či neustálych reklám. Nehrám sa na slušné či dobré dievča. Proste taká som. Zabavím sa s priateľmi i s pohárom dobrého vína či načapovanej kofoly. Nenávidím robiť nasilu to, čo nechcem a nechcem byť za každú cenu zaujímavá. Možno to presne mňa/teba/Vás, robí odlišnými. My, ženské ktoré neobraciame fľaše dookola, keď nás naši najdrahší sklamú, si radšej pokecáme s dobrou kamarátkou, pustíme filmy alebo sa snažíme čo najviac cestovať a prísť na iné myšlienky.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

 

Zase som pila, zase som pila
Stávam sa vulgárnou, keď pijem

Ideme hore do kuchyne a vravíme
“Ako do pekla sa to stalo?”
Oh baby, celú noc budeme opití
Posledná vec, na ktorú si spomínam sú naše
Nádherné o seba sa trúce telá v tom klube
Opití láskou

foto: weheartit.com

Komentáre