unsplash.com

Je zriedkavé prežívať ľahkú lásku s mužom v znamení Barana, ako aj so ženou v tomto znamení. Nie každému skrátka vyhovujú tieto tvrdohlavé povahy a veľa ľudí môže mať pocit, že vzťah s nimi môže byť veľmi ťažký. 

Baran je živel, ktorý má jasné názory a vyhradený vkus na to, čo sa mu páči. Len málokedy ustúpi a svoju osobnosť považuje za výnimočnú a šikovnú. Nieže by bol namyslený, no je veľmi samostatný a vždy sa spolieha na seba, preto vie presne, čo chce.

Vždy sa snaží presadiť za každú cenu a to isté vyžaduje od vzťahu. Je veľmi netrpezlivý, a ak niečo chce, musí to mať. Len málokedy odpúšťa, no nerád sa háda.

Od vzťahu chce dôveru, zamilovanosť, no taktiež chce, aby ho jeho žena vnímala ako svoj vzor, ktorý môže nasledovať a ktorý sa o ňu postará.

Barani sú silné osobnosti aj vo vzťahu a ak niečo nechcú alebo sa im nepáči, jasne to dávajú najavo. Majú radšej partnerky, ktoré nie sú až tak výrazné osobnosti a radšej sa ich držia.

zdroj: unsplash.com

 

Muž Baran chce byť prvým a to aj v srdci milovanej. Impulzívnou a vášnivou povahou šíri okolo seba rozruch. V láske vyžaduje vernosť a aj obyčajné flirtovanie jeho ženy môže vyvolať výbuch zlosti.

Je veľmi náladový a žiarlivý. Vie aj veľmi dobre naobchádzať s citmi druhých a vie byť veľmi dobrý milenec, pri ktorom sa každé dievča cíti skvelo. 

Ak však vo vzťahu nevidí budúcnosť, opúšťa svoju ženu a veľmi rýchlo ju vie nahradiť, pretože sa neobracia za minulosťou.

Muž v znamení Barana vždy jedná lojálne a veľkoryso, preto sa nemusíš báť, že by ste nemali niečo vyriešené. Vo vzťahu chce mať jasno a nemá rád, ak si zatajujete veci.

Ak má ženu, je jej verný a dá jej aj to posledné, no ak to už tak necíti, odchádza a nesnaží sa o zmenu.

Je len na tebe, či si schopná ho tolerovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating