Mladá, krásna a vždy na nohách, tak by sa dala opísať  Nelly Gogová z východného Slovenska, ktorá rada stúpa k oblakom, niekedy sa dokonca ocitne aj nad nimi. Jej profil hrá rôznymi farbami prírody, ponúka nápady kam sa dá ísť na výlet a taktiež lahodí očiam krásnymi fotkami, ktoré tvorí.

Nelly je mladá študentka vysokej školy z východného Slovenska, ktorá má na svojom instagramovom účte už vyše 47 tisíc sledujúcich a jej fotky prezdielavajú ľudia z celého Slovenska. Nie je však žiadna instagramová modelka, ale šikovná, mladá a s prírodou spätá vášnivá turistka, ktorej hory prirástli nie len k srdcu, ale pravdupovediac asi aj k nohám.

Mladá Slovenka žijúca na východnom Slovensku bola už od malička vedená k horám a turistike. Ak ju začneš sledovať, možno postrehneš spomienky, ktoré občas zverejnení na svojom profile a teda nie je žiadnym tajomstvom, že táto vášeň jej zostala do dnes. Avšak s malou zmenou.

Dnes na turistiky nechodí len s kamarátmi, rodinou či priateľom, pribudol jej aj malý verný sprievodca Loki. Krásne oči, hnedá srsť a štyri labky, to sú základné znaky ako spoznáte tohto fešáka, ktorý behá po horách a sprevádza Nelly na väčšine jej ciest za dobrodružstvom.

Nelly na svojom profile ponúka mnoho možností na výlety, ukazuje svojim sledovateľom svoje cesty, odporúča hotely, pomáha a hlavne sa snaží ukázať čaro prírody a čerstvého vzduchu.

Je zjavné že toto mladé žieňa, nikdy kľudne neobsedí a venuje sa okrem zdolávaniu kopcov taktiež otužovaniu, skialpu, behu, vyskúšala si zoskok padákom, paddleboarding a mnoho ďalších aktivít, ktorými inšpiruje svojich followerov. Nejde mi však nespomenúť aj láska k zvieratám, čo dokazuje aj fotka z Metterhorn a Nelly v objatí ovce Števky. Po vzhliadnutí jej fotiek, pocítiš silné nutkanie odísť do prírody a začať objavovať jej čaro ako Nelly. Tak ideš na to?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.