Hip-hopová hviezda na svojom svetovom turné s názvom THE NICKI WRLD TOUR chystá aj na Slovensko. Už 22. februára 2019 plánuje veľký koncert na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. 

Očakávané svetové turné má 22 zastávok, medzi ktorými nechýba ani Bratislava. Nicki prinesie fanúšikom absolútny zážitok zo svojho nového albumu Queen, ktorý sa stal jej najväčším dielom. Práve preto so sebou prináša aj nové meno. Po jej boku sa na turné objaví rapper JUICE WRLD z Chicaga, ktorého debutový album „Goodbye & Good Riddance“ dosiahol platinový predaj a multi-platinový predaj singlov „All Girls Are the Same „ a „Lucid Dreams“.

View this post on Instagram

Plz say da Barbie

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Počas minulého roka vydala svoj už štvrtý album Queen, ktorý sa umiestnil na druhom mieste prestížneho rebríčka Billboard Hot 100. Desaťkrát bola nominovaná na prestížnu Grammy, predala 20 miliónov singlov, 60 miliónov nahrávok, v ktorých vystupovala ako hosť a viac ako 5 miliónov svojich albumov. Stala sa tak vôbec prvou ženskou umelkyňou so 100 zápismi v tabuľke Billboard Hot 100.

Pre skutočne nezabudnuteľný zážitok chce Nicki prizývať lokálnych umelcov v danej krajine. Podobne, ako aj počas jej úspešnej a kritikmi uznávanej Pinkprint Tour, tak aj nadchádzajúce termíny Nicki ponúkne fanúšikom prístup do svojho sveta a budú plné prekvapení.

Vstupenky a ďalšie informácie nájdeš na xl.sk

 

Článok vznikol v spolupráci s XL promotion

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.