Pexels/Elly Fairytale

Svojím spôsobom je hanblivosť milá a zlatá. Predstav si rozkošné dieťatko, ktoré na teba pozerá, no popritom sa drží mamkinej nohy. Nie je to však len pri deťoch. Aj my dospelí nie vždy máme odvahu za dvoch a sme hanbliví. Najmä, ak sa nám prihovorí nejaký fešák, z ktorého sa nám podlamujú kolená. Nezmôžeme sa na reč, nie to ešte ho osloviť a správať sa, ako keby nám svet ležal pri nohách. 

A o týchto znameniach to platí dvojnásobne. Pri nich musíš byť TY iniciátor, inak ťa ani neoslovia a nebudeš mať tak možnosť zistiť, aké zlatíčka to v skutočnosti sú.

Rak

Pri človeku narodenom v znamení Rak by si si mala uvedomiť dve veci. Prvá, je až príliš dobrosrdečný a druhá, nestojí o pozornosť ľudí. Je to ten typ hanblivej osoby, pri ktorej nemôžeš očakávať, že príde za tebou a roztočí to s tebou na parkete.

Ak chceš, aby ste sa zblížili, musíš jednoducho prísť ty a pokúsiť sa nadviazať kontakt ako prvá. Keď sa to podarí, až potom sa ti Rak otvorí. A ty zistíš, že okrem dobrosrdečnosti je to tiež veľký optimista.

Panna

Z Panny vyžaruje istý pokoj a kľudná aura. Človek sa pri nej cíti dobre, pretože sa môže uvoľniť a konečne sa nadýchnuť a zabudnúť na hektickosť, ktorá na nás číha z každej strany. No na to, aby si mohla prežívať takéto pocity, musíš nejako prebúrať jej „stenu hanblivosti“. Nepatrí medzi tých, ktorí obľubujú byť v centre pozornosti. Preto na toto znamenie radšej opatrne.

Ryby

Ako sa hovorí, do tretice všetko dobré, a tak ti spomenie posledné, tretie znamenie. Ryby sa najviac hanbia osloviť cudzích ľudí. Keď už niekoho poznajú, sú uvoľnené a nik by nepovedal, že sú hanblivé. Lenže pri ľuďoch, ktorých nepoznajú, platí opak. V konverzácii s neznámou osobou sa cítia nekomfortne a vie ich to poriadne vystresovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy