Ty a ja.

Nekonečný príbeh, ktorý sa točí stále dookola. Príbeh o tom, ako ma ty nechceš, ale potrebuješ. Príbeh o tom, ako ťa mám stále rada aj napriek tomu, čo mi robíš a že som príliš dobrá na to, aby som ťa opustila. 

Som príliš dobrá na to, aby som zabudla, čo sme spolu prežili.

Ako krásne nám spolu bolo, ako úžasne sa vieš bozkávať, ako ma vieš rozosmiať a ako ma vieš podržať v ťažkých chvíľach. 

zdroj: unsplash.com

Som príliš dobrá na to, aby som ťa nechala ísť.

Asi som ja príliš sebecká, pretože ťa chcem stále v mojom živote. S tebou je to všetko o tom, aby sme žili. Aby sme si užívali život a nič neriešili. Keď som s tebou, nič mi nechýba. Keď som s tebou, krv v žilách sa mi varí a adrenalín ma dostáva na miesta, o ktorých som ani nevedela. Keď som s tebou, neviem sa ovládať. Keď som s tebou, strácam všetky zábrany. Keď som s tebou, je mi jedno ako sa budem cítiť zajtra, dôležitá je práve tá chvíľa. 

Ale si pre mňa toxický. Si pre mňa niečo, čo nikdy nebudem mať. Si pre mňa nebezpečný. Nikdy neviem, čo od teba očakávať a ako sa budeš ku mne správať. Vieš mať toľko rôznych podôb. Vieš byť majetnícky, sebecký, odmeraný a chladný. No na druhú stranu vieš byť láskavý, milujúci, starostlivý a jemný. Máš toľko rôznych podôb, že sa v tebe strácam. Tak sa cítim.

Cítim sa však ešte viac stratená, keď sa pozriem do tvojich tmavých očí. 

Napriek tomu, čo mi spôsobuješ, nemôžem ťa opustiť.

Nemôžem ťa nechať ísť. Veľa pre mňa znamenáš a zrazu všetky tie veci, o jednej osobe, ktorú budeme mať stále v srdci, dávajú zmysel. Pri tebe dáva všetko zmysel a bez teba nedáva zmysel vôbec nič. 

Som príliš dobrá na to, aby som ťa opustila. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.