instagram/thorhemsworthy

Po akom mužovi skutočne túžia ženy? Nezadaní chlapi by určite odpovedali, že ženy hľadajú predovšetkým vyšportovaných mužov, ktorí majú bohaté blond vlasy a vedia ich v posteli poriadne potešiť. Avšak, hľadajú v nich oveľa viac, než len svaly a dobrú výdrž v spálni (aj keď, niekedy to nie je na škodu). 🙂 

Online zoznamka Dating.com robila prieskum na ženách, kde sa ich pýtala na to, aký typ mužov ich najviac priťahuje. Z výsledkov ostane prekvapený nejeden muž, a možno aj ty.

Ženy nechcú „dokonalých“ mužoch, ktorí by mali postavu Adonisa

Pre ženy je vyhovujúcejšie a aj komfortnejšie, keď majú pri sebe muža, ktorý má priemernú postavu a svoj vzhľad extrémne nehrotí. 75% nezadaných žien odpovedalo, že sa im viac páči postava muža, ktorý vyzerá ako „otecko“, a má teda aj trochu väčšie bruško. Svalnatá postava ich príliš neláka.

zdroj: instagram/chrishemsworthmyman

Taktiež je pre ženy rozhodujúcim faktorom túlenie. Určite nám dáš za pravdu, ak budeme tvrdiť, že sa lepšie mazná s mužom, ktorý má nejaké to kilečko navyše, než s vyšportovanou skalou, ktorú nemáš za čo mačkať. Síce je to na oko možno príťažlivejšie, pri niektorých dotykoch vedia byť tvrdé svaly priam nepríjemné.

Muž s priemernou postavou na nás nevyvíja taký nátlak, máš pri ňom pocit, že môžeš byť sama sebou.

Keď máš pri sebe dokonalého muža, núti ťa to stať sa dokonalou ženou. Neustále máš potrebu sa mu vyrovať, čím na seba vyvíjaš zbytočne obrovský tlak. Pri tomto mužovi rozmýšľaš, či ťa raz neopustí pre tú s lepšou postavou, a bojíš sa dať si ten kúsok schovanej čokolády.

Mnohí herci si museli prejsť kvôli natáčaniu výraznou zmenou postavy. Napríklad herec Chris Bale musel kvôli hlavnej úlohe vo filme Špinavý trik pribrať skoro 18 kíl a veru, nebola do neho zamilovaná iba jedna žena.

Idolom mnohých žien je aj Mark Wahlberg, ktorý nie je tenký ako prútik, no aj tak ho ženy milujú a predstavuje pre nich dokonalého muža. Patríš k nim aj ty?

Taktiež sa nájdu ženy, ktoré slintajú po hercovi Matthewovi McConaughey. Predstavuje perfektný základ na to, aby s ním žena mala dokonalú rodinu.

Nad 20 % žien odpovedalo, že im na vzhľade muža až tak veľmi nezáleží, viac sa zameriavajú na osobnosť. Hľadáme si teda muža, ktorý má dobrý charakter a vedel by sa postarať o rodinu.

Zdroj: prnewswire.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife