Počas troch prehliadkových dní sa Stará tržnica v Bratislave opäť premení na centrum módneho diania, počas ktorého sa v rámci šiesteho ročníka Fashion LIVE! predstavia známe dizajnérske mená, ale nebudú chýbať ani nádejné mladé talenty zo Slovenska a Česka. Aj ty sa tešíš na módnu udalosť roka? 

Módne podujatie Fashion LIVE! prichádza už šiesty rok do Starej tržnice v Bratislave v termíne od 17. – 19.10.2018 s tým najlepším, čo slovenská, ale i zahraničná módna scéna ponúka. Medzi dizajnérmi zo Slovenska opäť nebudú chýbať veľké mená ako napríklad Boris Hanečka, Marcel Holubec W., Lenka Sršňová, Petra Kubíková či Martin Hrča. Z Českej republiky po prvýkrát predstavia svoju tvorbu uznávané dizajnérky Kateřina Geislerová a Tereza Vu. Úplnou novinkou, ktorá návštevníkov podujatia nepochybne poteší, bude aj špeciálna Afterparty Fashion LIVE!, kde si užijú nielen módne performance a skvelú hudbu, ale za DJ-ský pult sa postavia dokonca aj samotní dizajnéri z Fashion LIVE!.

Ako je už každým rokom zvykom, podujatie prichádza s novou témou, v ktorej sa nesie celý vizuál a tou je tentokrát „Materiál a rôzna práca s ním“. Okrem komunikácie sa odrazí téma aj v pripravovanej scéne a prehliadkovom pódiu priamo v tržnici, ktoré sa realizujú pod vedením architekta Petra Gondu.

„Prípravy na podujatie sú v tomto čase už v plnom prúde. Opäť sa nám podarilo vystavať dramaturgicky veľmi kvalitný program, ktorý odzrkadľuje aktuálne dianie v oblasti módy na Slovensku a v Čechách. Veríme, že svojou pestrosťou osloví všetkých módnych fanúšikov,“ priblížila manažérka projektu Zora Husarčíková. Návštevníci si môžu počas prestávok medzi prehliadkami pozrieť, vyskúšať alebo nakúpiť aj originálne dizajnérske kúsky v showroomoch na poschodí v Starej tržnici počas celého trvania podujatia. Zároveň tam budú mať možnosť vidieť zaujímavú výstavu dizajnérky Márie Štránekovej, ktorá bude reflektovať udržateľnosť v módnom priemysle.

Úplnou novinkou, ktorú si Fashion LIVE! na tento rok pre návštevníkov a všetkých nadšencov módy pripravilo, je oficiálna Afterparty, ktorá sa bude konať v sobotu 20.10.2018 na Račianskej 20 o 20:00 v bývalých Tlačiarňach Svornosť. Spoločne sa tak zároveň odhalí verejnosti doposiaľ neprístupný zaujímavý industriálny priestor, ktorý už onedlho podstúpi kompletnú rekonštrukciu. Afterparty otvorí dizajnérka Michaela Bednárová zo značkou PUOJD so svojou módno – tanečnou performance, a následne bude celá akcia pokračovať s hudbou od DJ-ov Bulb a Purist. Za DJ-ský pult sa však okrem nich postavia aj samotní dizajnéri z Fashion LIVE!.

Lístky na módne podujatie Fashion LIVE! 2018 ako aj na afterparty si môžeš zakúpiť si v predpredaji na www.inviton.sk alebo priamo na mieste podujatia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.