najlepšia kamarátka

Si tá najlepšia kamarátka, akú by si kedy tvoja kamoška mohla priať? Alebo by si ňou chcela byť, pretože cítiš, že ona je tá osoba, ktorá by ti mohla byť spriaznená? Takto si vybudujete skvelý vzťah.

Ako sestry

Najlepšie kamarátky sú ako sestry. Ich spoločné chvíle zahŕňajú záchvaty smiechu, ale aj smutné okamihy plné utešovania. Je to osoba, ktorá ti vždy ponúkne plece, keď sa potrebuješ vyplakať. Môžeš jej čokoľvek povedať a nebrať ohľad na to, čo si o tebe bude myslieť, pretože ťa nikdy nebude súdiť.

A hoci sa vám v určitej životnej situácii môžu cesty rozísť, nikdy nestratíte kontakt. V súčasnosti sú predsa už moderné technológie tak popredu, že si môžete písať či volať kedykoľvek a kdekoľvek ste.

najlepšia kamarátka
zdroj: Unsplash/Omar Lopez

Ak si ale chceš so svojou kamarátkou vybudovať dobrý vzťah, skúste spolu tráviť čo najviac času. Získate množstvo spomienok a nejako si na seba navyknete. Nebudete si vedieť predstaviť deň bez tej druhej.

Spoločný program

Choďte na kávu, na bowling, na výlet, v lete na opekačku alebo sa v zime vyberte lyžovať. Keď máte partnerov, vyrazte na dvojité rande. Vyskúšajte spolu nejaké nové recepty, choďte do kina alebo sa pekne oblečte a navštívte divadlo.

najlepšia kamarátka
zdroj: Unsplash/leah hetteberg

Hýčkaj si ju

Nielen partnera, ale aj najlepšiu kamarátku si treba hýčkať. Môžeš jej kúpiť nejakú maličkosť, ktorá ju poteší. Po ceste k nej sa zastav v obchode a vezmi jej víno, ktoré si spolu otvoríte.

Rozhovory

Komunikácia je najdôležitejšia v každom vzťahu. Či už partnerskom, kamarátskom alebo rodinnom. Ďalším podstatným aspektom je úprimnosť. Ak dokážeš byť k svojej najlepšej kamarátke na 100 % úprimná, je to tá pravá. Môžeš jej povedať všetko a si si istá, že sa neurazí.

najlepšia kamarátka
zdroj: Unsplash/Olena Sergienko

Aj dlhé nočné rozhovory sú na nezaplatenie. Keď nespíte, iba sa rozprávate a smejete. Preberáte všetko. Od chalanov cez ohováračky až po rodinné problémy. Pretože skutočná najlepšia kamarátka je tou najväčšou oporou v živote človeka.

A keď si si už dokázala vybudovať dobrý vzťah s tvojou najlepšou kamarátkou, môžeš si preveriť, či vám to vydrží navždy. Dozvieš sa to podľa znakov, ktoré nájdeš v článku po kliknutí SEM.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife