Občas sa stane, že do dňa nám pribudne nejaká tá hádka. To je život. Ale existujú ľudia, ktorí to jednoducho neznášajú a vyhýbajú sa takýmto situáciám. Pri ľuďoch narodených v znameniach, ktoré ti nižšie spomenieme, sa radšej tomu vyhýbaj aj ty. Lebo sa môže stať, že sa ti budú vyhýbať. Ale určite asi rozumieš prečo. 

Veď kto má rád konflikty. Nikto! Alebo? Uberajú nám z dobrej nálady, vytvárajú negatívnu auru naokolo. Na druhej strane, keď sa nám niečo nepáči, je dobré sa ozvať.

Vodnár

Ak príde na hádky, ruky od toho dáva preč. Neznáša to. Ale rovnako tak neznáša aj nespravodlivosť. Ale snaží sa riešiť veci s chladnou hlavou. Pretože rozumie tomu, že hádky len prilievajú olej do ohňa a vytvárajú stresy, ktoré nechce zažívať. S kľudnou hlavou sa dá poväčšine riešiť všetko lepšie. A Vodnár sa to snaží aj aplikovať do praxe. Takže zhrnutie, pri Vodnárovi je zbytočné sa hádať, nemá to zmysel.

Býk

Podobne na tom je i Býk. Veci sa snaží riešiť bez hádok a konfliktov. A žije sa mu tak lepšie. Potom sa vie viac koncentrovať na seba a svoje plány a vie tak dosiahnuť, respektíve, ľahšie sa mu dosahujú ciele. Keď ale príde na hádky, snaží sa situáciu schladiť. A ukázať dotyčnej osobe, že všetko sa dá riešiť aj bez toho.

Rak

Toto znamenie je rodinne založené. Iste, rozumie tomu, že hádky sú akási neodmysliteľná súčasť životov, ale snaží sa im vyhýbať a riešiť všetky konfliktné situácie najprv s dávkou mieru a bez zvýšeného hlasu. Málokedy sa nechá vyviesť z miery. Čo je skutočne vlastnosť, ktorá je hodná obdivu.

Ak patríš medzi ľudí, ktorí sa dosť často hádajú, existujú rôzne nástroje, ktoré ti pomôžu začať žiť život bez toho. Napríklad, maj v hlave, že o nič vlastne nejde a s úsmevom je život ľahší.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.