Máš nový byt a hľadáš ideálnu vôňu, ktorou by si ho osviežila? Alebo si len chceš spríjemniť jesenné dni plné sychravého počasia? Tento článok je určený presne pre teba.

Na základe povahy môžeš zistiť, aká vôňa sa ti najlepšie hodí. Vďaka tomu sa v byte budeš cítiť príjemne a nebudeš ho chcieť opustiť.

Romantická povaha

Pokiaľ si žena, ktorá má romantickú povahu a túžiš po nehynúcej láske, do bytu sa ti najviac hodia sladké vône. Môžeš zvoliť kvetinové, medzi ktorými vyniká najmä jazmín alebo orgován, no taktiež môžeš siahnuť po čistých a jemným vôňach bavlny alebo vanilky. Miluješ jemnosť a krehkosť, preto ťa tieto vône vystihnú najviac. Každý sa u teba doma bude cítiť šťastne.

Vášnivá povaha

Ak o sebe vieš, že máš vášnivú povahu, nikto na svete ťa neskrotí. Si živočíšna, miluješ dobrodružstvo a doma sa budeš cítiť príjemne vtedy, keď budeš cítiť orientálne a exotické vône. Mala by si si zvoliť škoricu, kardamón alebo santalové drevo. Podčiarknu tvoju povahu a každý, kto príde do tvojho bytu, sa bude cítiť ako na dovolenke.

Odvážna povaha

Pokiaľ miluješ cestovanie, nebojíš sa prekážok a ani riskovania, jednoznačne ťa charakterizuje odvážna povaha. Do svojho bytu môžeš vyskúšať vône čokolády, tabaku, no taktiež sa neboj experimentovať a vyskúšaj aj kadidlo. Tieto vône ťa úplne pohltia a iné už nikdy nevyskúšaš. Aj keď budeš u seba v byte, mysľou budeš na cestách.

Aktívna povaha

Ak si veľmi aktívna a stále v pohybe, do svojho bytu potrebuješ niečo svieže a voňavé. Ideálnou cestou sú pre teba citrusy a exotické ovocie. Môžeš dať šancu citrónu, pomaranču so škoricou alebo sviečke s vôňou ananásu. Vďaka tomu ťa dobrá nálada neopustí ani večer a stále budeš nabitá energiou. Nemáš vo zvyku vzdávať sa.

Flegmatická povaha

Pokiaľ o sebe vieš, že máš flegmatickú povahu, vybrať pre teba perfektnú vôňu môže byť ťažké. Ako pri romantickej povahe, aj ty by si sa mala pustiť do kvetinových vôní, no môžeš si dovoliť trochu sa odviazať. Prakticky ti nič nebude prekážať, len by si si mala dať pozor na to, aby nebola aróma príliš silná. Inak by ťa mohla rozbolieť hlava, čo určite nechceš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.