Pexels/Ramil Ugot

Dnešná doba akosi nepraje prajnosti. To je ale paradox, však? Pozeráš sa, ako sa okolo teba všetkým ženám darí, či už v škole, práci, vydávajú sa, majú deti, sú úspešné, perfektne vyzerajú, žijú život, ktorý by si brala. V tichosti im iba závidíš, aj keď si to nechceš priznať nahlas.

Ani si neuvedomuješ, že tá závisť vôbec nie je na mieste. Tvoj život by sa otočil o 180 stupňov, ak by si ju dokázala premeniť na motiváciu. Motiváciu, ktorá ťa bude hnať vpred, aby si aj ty dokázala to, po čom túžiš a čo tajne obdivuješ (aj keď niekedy nenávistne) na iných ženách.

Má ta baba na insta perfektnú postavu? Začni cvičiť! Existuje kabelka, ktorú by si kolegyni najradšej ukradla? Začni šetriť! Má tvoja kamoška dokonalé hebké vlasy? Začni sa tým svojim venovať viac! Zdá sa ti, že baba, ktorú nemáš rada je veľmi obľúbená v kolektíve? Čo tak vstúpiť si do svedomia a priznať, že sa naozaj správa ku každému milo? Začni od seba aj ty!

Neber iné ženy ako provokáciu. Nezáviď im veci, ktoré za to nestoja. Radšej sa od nich uč. Uč sa, ako bojovať za vlastný biznis, keď chceš byť rovnako úspešná. Trénuj svoje znalosti, ak by si chcela vedieť robiť veci rovnako, ako tá, ktorá je v tom lepšia.

Veď kto dokáže dať takú podporu, pochvalu a motiváciu ženám, ak nie my samy?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife