Prestaň sa pokúšať vrátiť sa do môjho života, ako keby si neurobil nič zlé. Nezabudnem na to, čo si urobil len preto, že prešlo pár dní a ty si osamelý. Neodpustím ti len preto, pretože ty si myslíš, že to ide ľahko. Ak si myslíš, že znova budem akceptovať to, ako si so mnou zaobchádzal, potom sa mýliš.

Nebudem ti odpisovať. Nebudem sa ti vnucovať, keď si ma doslova pred pár dňami vyhodil zo svojho bytu. Áno, mohla by som predstierať, že nič z toho sa nestalo, ale minulosť sa nedá vymazať a ani zmeniť.

Stále nemôžem zabudnúť na spôsob, akým si so mnou hovoril. Prehrávam si stále dookola naše rozhovory a premýšľam nad tým, ako si mohol byť tak krutý. A údajne si sa o mňa staral. 

Nemôžeš chcieť, aby sme boli po tom všetkom priatelia. Nerozumiem ako si môžeš myslieť, že by sme sa mohli vrátiť k tým veciam predtým. Najmä, ak som od teba nedostala ospravedlnenie. 

zdroj: unsplash.com

Ale ty si nikdy nevidel tie zlé veci, ktoré si mi robil. Zaujímalo by ma, či sa vôbec cítiš vinný za to, čo sa medzi nami stalo. Alebo či si pamätáš veci, ktoré si mi hovoril.

Na druhú stranu si možno ani neuvedomuješ, ako často som kvôli tebe plakala. Čím všetkým som prechádzala.

Alebo si myslíš, že som dosť naivná a hlúpa, aby som ti dala ďalšiu šancu? Je mi ľúto, ale už to neurobím.

Správaš sa tak, akoby si nič neurobil. Ignoruješ minulosť. Chceš zabudnúť. Chceš, aby som sa vrátila späť. Pretože si prišiel na to, že si zaslúžim niečo viac a obávaš sa, že ma navždy stratíš. No neuvedomuješ si to, že ty si ma už dávno stratil. Vytvoril si si perfektnú krajinu, kde je všetko dokonalé a sme spolu. 

No to nie je v poriadku. Ja nie som v poriadku. Ty nie si v poriadku. A nič medzi nami nie je a nebude v poriadku. 

Nepíš mi.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.